x-kom hosting

"Jaka karta graficzna do Intel 4 512 RAM w cenie do 150 zł?

kolak
utworzono
utworzono

Wiem stary złom ale nie mam kasy na całego PC.Chce tylko wymienić grafę bo mam zintegrowaną.Nie mam o tym pojęcia więc proszę o poradę was.Jeżeli czegoś nie podałem to piszcie w komentarzach zaraz uzupełnie.Z góry dzięki za odpowiedź.
Pole Wartość
System operacyjny Microsoft Windows XP Professional
Dodatek service pack systemu operacyjnego Dodatek Service Pack 3
DirectX 4.09.00.0904 (DirectX 9.0c)

Płyta główna
Typ procesora Intel Pentium 4 516, 2933 MHz (22 x 133)
Nazwa płyty głównej Biostar P4M80-M7 (3 PCI, 1 AGP, 1 CNR, 2 DDR DIMM, Audio, Video, LAN)
Mikroukład płyty głównej VIA P4M800
Pamięć fizyczna 448 MB
Typ BIOS'u Award (02/21/05)
Port komunikacyjny Port komunikacyjny (COM1)
Port komunikacyjny Port drukarki (LPT1)

Ekran
Karta wideo VIA/S3G UniChrome IGP (64 MB)
Akcelerator 3D VIA/S3 UniChrome
Monitor Samsung SyncMaster 172X/177X/MagicSyncMaster CX710X (Analog) [17" LCD] (HMDY800707)

Multimedia
Karta dźwiękowa VIA AC'97 Enhanced Audio Controller

Partycje
C: (NTFS) 49999 MB (31636 MB wolne)
D: (NTFS) 102618 MB (72485 MB wolne)
Rozmiar całkowity 149.0 GB (101.7 GB wolne)

Sieć
Karta sieciowa Karta Realtek RTL8139 Family PCI Fast Ethernet NIC (192.168.1.101)
Modem SoftV92 Data Fax Modem

Wisnia123
komentarz
komentarz

musisz jeszcze podać markę model i moc zasilacza który siedzi w Twoim komputerze. Zasilacz jest bardzo ważnym aspektem przy kupnie/dołożeniu(w Twoim przypadku) karty grafiki. Jeżeli zasialcz jest słabej jakośći może powodować niestabilność komputera lub też jego całkowitą awarię. Także podać to musisz. NAzwy niestety nie uzyskasz z programów, tylko musisz otworzyć lewy bok obudowy i przeczytać z tabliczki znamionowej.

kolak
komentarz
komentarz

Ochh zapomniałem a miałem to wcześniej zpisane;
Proszę bardzo:
Model: FEEL 350 ATX

slivero
komentarz
komentarz

Niestety , ale dojdzie ci wydatek w postaci nowego zasilacza bo twój nie nadaje się do niczego .

Zasilacz [url="http://allegro.pl/zasilacz-delta-350w-wroclaw-i1548283792.html"]DELTA 350W[/url] 50 zł [ Tani i wystarczający zasilacz , który o wiele lepiej jest wykonany i lepiej trzyma napięcia niż twój obecny zasilacz . ]

Karta graficzna [url="http://allegro.pl/geforce-gf-galaxy-7600gs-agp-128mb-tanio-gratisy-i1546766230.html"]Galaxy 7600GS AGP 128mb[/url] 90 zł - 110 zł [ "Jedna z najbardziej udanych serii kart graficznych nVidii. Wiele egzemplarzy ma dobry potencjał O/C (o ile posiadają chłodzenie aktywne)." Nie ma co montować mocniejszej karty graficznej bo i tak będzie ograniczana przez twój procesor . ]

kolak
komentarz
komentarz

A jaki RAM byście polecali do tego komputera?Cena nieistotna.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.