x-kom hosting

Poradzcie Mi .

Piotrek_17
utworzono
utworzono

Hejka wszystkim komputeromaniakom mam do was takie pytanie . Zastanawiam sie nad rozbudowaniem kompa i nie wiem jakie są najlepsze a zarazem najtańsze częsci , chodzi mi mniejwiecej o dysk procesor karta graficzna płyta główna . Zależy mi na szybkości . jak sie dobrze znacie to piszcie .

Datex
komentarz
komentarz

Podaj kwotę jaką chcesz przeznaczyć na kompa, dobierzemy coś optymalnego. Fajny i wydajny sprzęcik można złożyć już za 2tyś zł :)

Piotrek_17
komentarz
komentarz

Ja w obecnej chwili mam kompa z takimi podzesoplami

Płyta główna : ASrock AGP 8X Perscott 800 Dual chanel

1 GB ram

Karta graficzna : GeForce FX 5500

Procesor :Intel celeron 2.80 GHz

Dysk :80 GB

I mam takie pytanie które tasmy i dyski sa lepsze SATA czy PATA ? , a karta graficzna która lepsza no i procek jaki byscie polecili ?

Gość
komentarz
komentarz

ile mozesz kasy wydac??

Piotrek_17
komentarz
komentarz

Ja w obecnej chwili mam kompa z takimi podzesoplami Płyta główna : ASrock AGP 8X Perscott 800 Dual chanel 1 GB ramKarta graficzna : GeForce FX 5500Procesor :Intel celeron 2.80 GHzDysk :80 GB I mam takie pytanie które tasmy i dyski sa lepsze SATA czy PATA ? , a karta graficzna która lepsza no i procek jaki byscie polecili ?
500 - 1000 zł ale to na wszystko i co najpierw kupic ?

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.