x-kom hosting

Testowanie Pamieci - Himem

Danny
utworzono
utworzono

Kumpel zalatwil sobie komputer jako maszyne do pisania, chcial zebym mu zainstalowal tam Windowsa 3.11 for Workgroups. Podlaczylem rupiecia, odpalilem go z dyskietki z programem od identyfikacji sprzetu i jest to taki komp :

Procek :INTEL 80486DX/2 - 66 mHz

Pamiec : SIMM 8 BIT 30 STYKOW - 8 MB

Karta graficzna : ISA TRIDENT 512 KB

Plyta glowna f-my : UMC

CD ROM 32x

Odpalilem go i wrzucilem instalke DOS'a 6.22 - Dos się zainstalował i nastąpił restart kompa. Ujrzalem napis "Starting MS-DOS..." i po chwili "HIMEM is testing extended memory..." I na tym tekscie komputer stoi, zostawilem go tak na 20 min i bez zmian. Wrzucilem dyskietke startowa Cichy Boot 3.0 i jako że Windows byl juz w edycji CD - wybralem opcje uruchomienia wraz z sterownikami CD. Wrzucilem instalkę 3.11 i zatrzymal sie na " CZYTA : SETUP.INF" i takze stoi w tym miejscu. Mam czas do niedzieli (komp od piatku mam) i zalezy mi na bardzo szybkiej odpowiedzi.

Z góry dziękuję.

  • 2 tygodnie później...

ugresia
komentarz
komentarz

A dysk twardy jest ok?

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.