x-kom hosting

nie moge zainstalowac win 2000 poporzez partycje

jagod
utworzono
utworzono

Wszystko poprawnie się instaluje,z płyty instalacyjnej do momentu, kiedy trzeba wskazać partycję docelową windowsa 2000.Instalator wówczas opisuje że partycja jest uszkodzona,lub nie sformatowana.Wiem napewno że dysk jest dobry,i prawidłowo podzielony,na partycje .Mówiąc krótko,instalator nie rozpoznaje partycji.Proszę o pomoc,w rozwiązaniu problemu

bub
komentarz
komentarz

A sformatowałaś/eś najpierw tą partycję??

jagod
komentarz
komentarz

tak jest sformatowana

bub
komentarz
komentarz

W systemie NTFS czy FAT 32?

jagod
komentarz
komentarz

NTFS

bub
komentarz
komentarz

Jaki system był wcześniej na tym komputerze?

  • 3 tygodnie później...
Wojdak213
komentarz
komentarz

Ludzie windows 2000 nie obsluguje partycji ntfs.najlepiej ja sformatowac w fat 16 lub 32

bub
komentarz
komentarz

[quote name='Wojdak213' date='27 kwiecień 2011 - 06:16' timestamp='1303877934' post='1249062']
Ludzie windows 2000 nie obsluguje partycji ntfs.najlepiej ja sformatowac w fat 16 lub 32
[/quote]
Ciekawe skąd masz takie informacje??? Czytaj ---> http://pl.wikipedia.org/wiki/NTFS
Windows 2000 jak najbardziej obsługuje NTFS.

kelloco2
komentarz
komentarz

Dokładnie. Jak nie jest sformatowana to w instalatorze usun ta partycje, pojawi sie pusty obszar zaloz nowa i tam powinien cie instalator zayptac czy sformatowac używając NTFS. To stary komputer ?

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.