x-kom hosting

Wiatrak Dla Durona

mad_luk
utworzono
utworzono

Witam!

posiadam oryginalne chlodzenie na procu z napisem MINT albo jakos tak.... dziala spoko ale zdecydowanie za glosno. tyczy sie to rowniz wiatraka w zasilaczu. oba podzespoly potrzebuja dobrego chlodzenia, w koncu to duron 1,2GHz i 400W zasilacz. procek przy max uzyciu wyciaga 62C. pytanie jak wyciszyc te 2 wentylatory(?) chcialem zmniejszyc obr. przez wstawienie rezystora ale boje sie o temperature. myslalem o wiatraku z termicznym regulatorem z allegro za 8zł.. ale czy on wystarczy? myslalem tez o wtsawieniu jakiegos lepszego (drozszego) wiatraka pytanie tylko jaki sie nada????? pytam bo wybór jest zbyt duzy a ja nie mam zamiaru wydawac kasy w bloto.

Datex
komentarz
komentarz

Myślę że nie ma sensu inwestować w nowy wiatrak na procku. Lepiej kupić ciche markowe chłodzenie, np. takie http://allegro.pl/item240685848_arctic_coo...cket_a_mx1.html

mad_luk
komentarz
komentarz

mam dokładnie taki radioator tylko wiatrak inny... wiec znowu pada na wiatrak... tylko co do tego modelu to nie wiem. sa lepsze od "normalnych"

Gość
komentarz
komentarz

Moim zdaniem za wiatrak więcej zapłacisz niżza ten procek :) Nie lepiej kupić nowej płyty i procka a stare części wstawić spowrotem??

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.