x-kom hosting

Program do odtwarzania dźwięku z mikrofonu w głośnikach

brakprzypisanejnazwy
utworzono
utworzono

Witam , potrzebuję programu do odtwarzania dźwięku z micro w czasie rzeczywistym w głośnikach , niby jest taka opcja w windowsie , ale mi to nie działa , przynajmniej nie mogłem ustawić , czy jest wogóle program który ma taką opcję ? z góry dzięki ;)

Misiek!
komentarz
komentarz

A jaki system? Ogólnie rzecz biorąc, to ustawiasz odpowiednie źródło audio i już powinieneś w głosnikach słyszeć. Tylko że, może to się nie nadawać, bo zintegrowane karty dźwiękowe mają często dużą latencję.

brakprzypisanejnazwy
komentarz
komentarz

win xp , chodzi o to że mam gitarę do kompa podłączoną i chciałbym słyszeć to co gram , wiem że da się tak zrobić , ale ja nie ogarniam ;/ tak mam kartę zintegrowaną

Misiek!
komentarz
komentarz

Podłącz do złącza mikrofonowego. Prawym na ikonę głośnika na pasku start Ustaw właściwości audio -> Audio -> Nagrywanie dźwięku ->Głośność, zaznacz złącze mikrofonowe. Teraz jak nie będzie działo, to znajdź program od sterownika swojej karty dźwiękowej i znajdź wzmocnienie audio. Jak będzie działało, to i tak nie bedzie to zbyt akceptowalny dźwięk. Zalecem zakup jakieś przedwzmacniacza gitarowego lub nawet jakiegoś taniego pieca.

brakprzypisanejnazwy
komentarz
komentarz

udało się :D

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.