x-kom hosting

Wniosek Formalny

sumiq
utworzono
utworzono

Witam,

zgłaszam wniosek formalny o usunięcie z forum dar55 (notabene mojego męża).

Liczę na wyrozumiałość i zrozumienie administratorów i moderatorów.

bizon11
komentarz
komentarz
Liczę na wyrozumiałość i zrozumienie administratorów i moderatorów.

Każdy może napisać że jest żoną lub mężem danej osoby...

Jeśli dar55 chce zostać usunięty to niech napisze - ja niestety nie mogę tego uczynić nawet na wniosek żony.

Przypuszczam że chodzi o czas spędzony przed komputerem przez dar-a... Ale ja nic na to nie poradzę

Przemek
komentarz
komentarz

Oj Darku.

A tak sie ze mnie smiales :P

Fafu
komentarz
komentarz

kolejny podpadł...

bizon kasuj forum bo dużo złego robi :P

Gość
komentarz
komentarz

Hah, ale sie porobiło ^_^ "Dobrze" że ja nie mam dziewczyny :rolleyes:

Gość
komentarz
komentarz
Witam,

zgłaszam wniosek formalny o usunięcie z forum dar55 (notabene mojego męża).

Liczę na wyrozumiałość i zrozumienie administratorów i moderatorów.

Jak najbardziej Panią rozumiemy, ale niestety to forum jest dostępne za darmo dla wszystkich. Nikogo nie zmuszamy do rejestrowania się na tym forum, ani nikogo na siłę nie zatrzymujemy. W Polsce od pewnego czasu panuje demokracja. Jestem w stanie zrozumieć zachowanie dar55, bo także mam rodzinę (żona i córka), ale usunięcie go byłoby pogwałceniem praw człowieka i dyskryminacją. Wiem również, że to od niego zależy ile czasu będzie poświęcał dla forum, a ranga, którą posiada "HelpDesk" nie wiąże się z dodatkowymi obowiązkami i jest bardziej wyróżnieniem za wiedzę i pomoc innym użytkownikom tego forum. Proponuję szczerze porozmawiać z mężem i wypracować jakiś kompromis. Wiem, że jest to możliwe, trzeba tylko chcieć, a miłość wszystko wybaczy i wszystko przetrzyma.

GoBi
komentarz
komentarz

hehehe... niedługo bedzie list do jakiegoś ministerstwa o zamknięcie forum oczywiscie napisany przez kobiety :)

sumiq
komentarz
komentarz

Ha, ha, ha. Teraz widzę że właściwie to powinnam się cieszyć widząc same posty od "facetów", bo jako jedyna kobieta mogę korzystać z kompa. :P

mAgneS
komentarz
komentarz
hehehe... niedługo bedzie list do jakiegoś ministerstwa o zamknięcie forum oczywiscie napisany przez kobiety

nawet gdyby udało nam się jakimś cudem doprowadzić do zamknięcia tego forum, to jestem pewna, że zaraz powstało by nowe... a wieść o nim rozniosłaby się z prędkością światła :D

Wierzę w wasze umiejętności chłopaki :P

Gość
komentarz
komentarz

mAgneS, to nie forum stanowi problem. Wielu ludzi otrzymało na nim pomoc i zaoszczędziło sporo kasy. Problemem może być atmosfera, a ją tworzą użytkownicy tego forum. Przecież nas nie pozamykasz za to, że chcemy pomagać, a jeżeli już coś robimy, to wkładamy w to cząstkę siebie - całkowicie bezinteresownie i za darmo. To tak, jakbyś zamknęła Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy.

GoBi
komentarz
komentarz
o tak, jakbyś zamknęła Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy.

Co jak co ale nie porównuj nas do tej organizacji...

mAgneS
komentarz
komentarz
mAgneS, to nie forum stanowi problem

Przecież nic takiego nie napisałam. Forum samo w sobie to wspaniała sprawa.

Problemem jest tutaj indywidualne podejście każdego z nas do korzystania z internetu. :chatownik: Czy to my decydujemy o tym, jak wygląda nasz czas wolny... czy decyduje o tym komputer... :pytajnik:

http://u.o.i.i.w.interia.pl/index3.html

http://www.wargacka.pl/artykul.htm

arcix
komentarz
komentarz

A ja proponuje a żeby ktoras z naszych dziewczyn,żon,przyjaciółek itp. jak im przeszkadza że ich facet spedza długie godziny przy kompie to niech założa swoje forum na jakis temat,który je wspólnie zainteresuje.

Kamix
komentarz
komentarz

Ja niemogę, takiego czegoś to jeszcze niegdy nie widzałem...

Ja też już pare razy dostałem opieprz, ale takie coś :lol:

Gość
komentarz
komentarz

Na żadne z tych pytań niestety nie byłem w stanie odpowiedzieć twierdząco. Co to oznacza? Na następne pytania odpowiedziałem jeden raz twierdząco. Czy to oznacza, że jestem uzależniony?

Havez
komentarz
komentarz
A ja proponuje a żeby ktoras z naszych dziewczyn,żon,przyjaciółek itp. jak im przeszkadza że ich facet spedza długie godziny przy kompie to niech założa swoje forum na jakis temat,który je wspólnie zainteresuje.

arcix dokładnie :D , ale jeszcze by musiały dokupić sobie drugiego kompa :D.

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.