x-kom hosting

Legalna wersja Windowsa 98

kosta999
utworzono
utworzono

Witam. Posiadam komputer firmowy i mam w nim przyznam się szczerze bez bici piracką wersję Windowsa 98 tzn. kupiłem ten komputer w windowsem 98 a naklejka licencyjna na nim jest od Win 2000. Kupiłem teraz nowy oryginalny Win 98. Moje pytanie brzmi następująco: Czy muszę teraz zainstalować system od nowa z tej nowej oryginalnej płytki windowsa 98 czy wystarczy tylko że nakleje na komputer naklejke licencyjną od tej oryg. Windy 98 i w razie kontroli skarbowej pokaże im oryginalny nośnik z wszystkimi instrukcjami i tą naklejke licencyjną na komputerze. Z góry dziękuje za odpowiedzi i Pozdrawiam.

bub
komentarz
komentarz

Jak kupiłeś Oryginalny Win 98 (gdzie znalazłes taki zabytek?) to musisz mieć nową naklejkę licencyjną, nową płytę, fakturę no i przede wszystkim produkt ma inny klucz tak więc nie odpowiada on temu ze starej naklejki licencyjnej. Jeśli przy zakupie nie dostałeś nic oprócz płytki to tak jakby ta licencja była nie ważna...

kosta999
komentarz
komentarz (edytowane)

A więc tak Kolego. Kupiłem ten Windows od znajomego kupił kiedyś nówkę i nawet jej nie otwierał wszystko oryginalnie zapakowane mam płytke instrukcje i oczywiście naklejke lincencyjną, nie mam niestety żądnego paraganu ani faktury. I teraz powtórzę moje pytanie mam na kompie 98 lecz naklejke z win 2000. Czy musze teraz z tej nowej oryginalnej plyty instalowac od nowa Winde czy wystarczy że nakleje na tą naklejke z Win 2000 naklejke od tego nowego 98 do ktorego mam całą resztę.

A... jeszcze w oryginalnym opakowaniu jest Dyskietka Startowa.

Gość
komentarz
komentarz

[quote]I teraz powtórzę moje pytanie mam na kompie 98 lecz naklejke z win 2000. Czy musze teraz z tej nowej oryginalnej plyty instalowac od nowa Winde czy wystarczy że nakleje na tą naklejke z Win 2000 naklejke od tego nowego 98 do ktorego mam całą resztę.[/quote]

Naklej naklejke na kompa od tego Windowsa 98. Zmień klucz na ten oryginalny (instrukcje jak zmienić klucz w Windows 98 znajdziesz w necie) i korzystaj do woli.
Nie musisz mieć rachunku, wystarczy że posiadasz licencje i nośnik. Licencja to właśnie naklejka.
pozdro

  • Dobra wypowiedź 1
bub
komentarz
komentarz

Samowolna zmiana klucza nie jest legalna a Kosta999 chce mieć w pełni legalną wersję.

Gość
komentarz
komentarz

[quote]Samowolna zmiana klucza nie jest legalna a Kosta999 chce mieć w pełni legalną wersję. [/quote]

takie głupoty opowiadaj na Facebooku.

  • Dobra wypowiedź 1
kosta999
komentarz
komentarz

Dzięki bardzo za odpowiedzi. Pozdro

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.