x-kom hosting

Jak sprawdzić historię logowania do systemu

ollinio
utworzono
utworzono

czesc wszystkim

chciałbym sie dowiedzieć czy można w jakis sposób sprawdzić czy np ktoś mi się logował albo wogóle włączał komputer np w ciągu ostatnich 2 dni?

jest wogóle taka możliwość

z góry dzięki za odpowiedz

Gość
komentarz
komentarz
Cytuj

chciałbym sie dowiedzieć czy można w jakis sposób sprawdzić czy np ktoś mi się logował albo wogóle włączał komputer np w ciągu ostatnich 2 dni?



Start >>> Uruchom >>> secpol.msc >>> Zasady lokalne >>> Zasady inspekcji >> Przeprowadź inspekcję zdarzeń logowania (jest jeszcze Przeprowadź inspekcję zdarzeń logowania na kontach - opcja pod domeny). Po włączeniu audytowania w Dzienniku zdarzeń gałąź Zabezpieczenia, uprzednio pusta, wypełnia się zapisami tego typu, specyfikując kategorię zdarzenia oraz użytkownika:

  • Dobra wypowiedź 1
ollinio
komentarz
komentarz

nie mogę wogóle znaleźć tego pliku secpol.msc (powinien się znajdować w windows/system32), ale go tam nie widze

mam windows 7 home edition

Gość
komentarz
komentarz
Cytuj

nie mogę wogóle znaleźć tego pliku secpol.msc


Tak myślałem. Najskromniejsze wersje systemu nie posiadaja Zasad grupy i wielu innych funkcji.
Wejdź do Dziennika Zdarzeń i w sekcji System odczytaj zdarzenia Winlogon

  • 2 lata później...
yellowcc
komentarz
komentarz

Hej,, Odświeżam. Windows 7 Ultimate-jak sprawdzić date i czas logowania konkretnego uzytkownika-tzn jak rozroznic logowania na dwa rozne konta?

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.