x-kom hosting

"aktualizuj Sterownik" - Nie Działa

Loomis
utworzono
utworzono

Witam!

Nastąpił taki oto problem. Po jakimś czasie postanowiłem zainstalować ponownie skaner (HP ScanJet 3500c na USB). Pierwszy problem wynikł zaraz po podłączeniu. Nie uruchomił się kreator instalacji, chociaż Windows dał znać dźwiękiem, że sprzęt wykryto. Wskoczyłem do panelu sterownia/sprzęt/menedżer urządzeń i widzę że skaner jest widoczny, tylko, że za żółtym wykrzyknikiem. Klikam aktualizuj sterownik i NIC. Dosłownie nic, jakby przycisk nic nie robił. Myślałem, że tylko do skanera się to odnosi, ale nie. Nie mogę uaktualnić ŻADNYCH sterowników do ŻADNEGO sprzętu. Aktualizacja po prostu nie działa, nie uruchamia kreatora, nie włącza listy sprzętu, nic. Może ktoś miał podobny problem. Przekopałem już hektar wiedzy na Google i innych źródłach i nic. Z góry dzięki za pomoc.

Mój konfig:

Athlo64 3000+

Gigabyte GA-K8NSC-939 (nVidia nForce3 250Gb)

Ati Radeon X800GTO

2x1GB Kingston DChannel

Windows Xp SP2 (pełny, żadne tam odchudzone wersje)

Loomis
komentarz
komentarz

Właśnie te sterowniki i oprogramowanie instalowałem.

Co do naprawy windowsa to mi tylko wykrzyczył go dokumentnie. Nie może przebrnąć przez naprawę i pozostał mi już tylko format.

Jednak to nie rozwiązuje problemu. Wczesniej, po świerzym foramcie skaner portafił mi zniknąć po 2-3 dniach używania. Tzn. w panelu sterowania wskakiwał za wykrzyknik i nijak nie szło go zainstalowac spowrotem. A nadmieniam, że nie zawsze tak było.

Przemek
komentarz
komentarz

Skanowales kiedys ten komputer antywirusem?

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.