x-kom hosting

Nagrywanie filmu DVD z plikami .VOB, .BUP, .IFO

Damianoo159
utworzono
utworzono

Witam wszystkich, mam problem z nagraniem filmu. W folderze z filmem mam pliki .VOB, .BUP i .IFO. Chcialbym to nagrac na plyte DVD tak aby odtwarzacz DVD mogl to odtworzyc. WIem ze tzreba utworzyc folder VIDEO_TS i wrzucic tu pliki .VOB. ALe co z reszta plikow ? Po odtworzeniu samych plikow .VOB w filmie nie ma mozliwosci wlaczenia napisow/lektora i film po koncu kazdego pliku .VOB zatrzymuje sie nastepuje krotka przerwa i zalacza sie kolejny plik.

Jak to nagrac aby DVD odtwarzalo to jako normalny zwykly film z mozliwoscia wyboru lektora/napisow ?
Screen z plikami: http://zapodaj.net/038bff130b9b.jpg.html

Dzieki za odpowiedzi !

If i can hel u
komentarz
komentarz (edytowane)

A spróbuj tak Odpalasz Nero i wybierasz DVD-video i nagrywasz.

BTW: Nagrywanie pirackich filmów jest karane.

Damianoo159
komentarz
komentarz

Robilem tak ale te pliki robia sie jako osobne filmy i sie robi menu DVD. A ja chce po prostu z tego jeden zwykly caly film. I co z pozostalymi plikami w ktorych jak mysle sa informacje o napisach/lektorze.

BTW: Jest to kopia zapasowa

hunter212
komentarz
komentarz

Nagraj płytę DVD jako obraz dvd (w nero wybierasz dvd-video jak mówił "If i can hel u", WSZYSTKIE PLIKI) następnie obraz filmu montujesz w wirtualnym napędzie.

Instalujesz dvd-shrink

http://www.dobreprogramy.pl/DVD-Shrink,Program,Windows,11754.html

i tam jest opcja "re-autor" to pozwoli Ci wyrzucić MENU.

Potem zgrywasz tym programem pliki i nagrywasz je nerem na płytkę dvd.

  • 7 miesięcy później...
oski1666
komentarz
komentarz

a mam pytanie ja nagralem wszystko na plyte dvd i na stacjonarnym odtwarzaczu dvd wszystko gra tylko dźwięku niemam.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.