x-kom hosting

Problem... Monitor? Grafika? Zasilacz? ;/

Zick
utworzono
utworzono

Witam!

Jestem nowy :P i mam problem... od jakiegoś czasu, gdy gram wylancza mi sie monitor, tak jakby w stanie wstrzymania :/ nic sie nie da zrobic, gdy nacisne reset to nawet zalączyc sie nie da ;/ (komputer pika) musze w tedy z zasilania wyłączyć kompa i dopiero sie załączy... Dzieje mi się tak tylko gdy gram. Prosze pomozcie! :/

@DOWN

thx sprubuje :D

Gość
komentarz
komentarz

Przeczyść styki karty graficznej i pamięci. Opis znajdziesz na forum w poradnikach.

Zick
komentarz
komentarz

Witam ponownie... zrobilem tak jak doradziles.. ale gdy odkrecilem obudowe na dnie kompa lezał taki maly kwadracik, podobno jest to dławik odpadł z karty graficznej, gwarancja sie juz skonczyla, i nie iwem co zrobic, oddac do namprawy? ile to moze kosztowac? Przylutowalem to ale dzis gdy znow rozkrecilem kompa znow lezalo na ziemi.. :/ doradzcie plz..

dfayj6.jpg

arcix
komentarz
komentarz

Nie kombinuj,tylko jak masz gwarancje to spróbuj z nie skorzystać.Pom to ona jest.

Lewy12
komentarz
komentarz

arcix  

gwarancja już się skończyła

Jak widzisz już nie ma gwrancji.

Zick
komentarz
komentarz
arcix

Jak widzisz już nie ma gwrancji.

wlasnie... :/ w tym problem

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.