x-kom hosting

Usb Hub

piotr860903
utworzono
utworzono

Witam!! kupiłem usb huba i coś mi nie chce śmigac:/problem polega na tym ze jak podłącze 2 urządzenia teraz mam modem i bluetooth'a to jedno z nich nie działa...jak wejdę we właściwości rozdzielacza i zasilanie to jeden ma 500mA a drugi 0mA:/ mogę to jakoś ustawić żeby obydwa naraz działały??dodam że jak podłącze urządzenia pojedynczo to działają obydwa...

Gość
komentarz
komentarz

A masz możliwość podłączenia dodatkowego zasilania do tego huba? Jeżeli nie, to nic nie zrobisz, bo oba urządzenia na raz pobierają za dużo prądu.

Gość
komentarz
komentarz

To niestety nic nie zrobisz. Zauważ, że jest on podpięty tylko do jednego portu USB w kompie i tylko z jednego portu pobiera prąd, obciążając go. W przypadku tych dwóch urządzeń na raz aż za bardzo, dlatego jedno z nich działa, a drugie nie i odwrotnie.

piotr860903
komentarz
komentarz

czyli jednym słowem to jest bubel i na nic sie nie przyda??a jak bym miał takie coś było by ok??http://www.allegro.pl/item241418068_usb_card_4_1_port_pci_usb_card_zobacz.html

Gość
komentarz
komentarz

Raczej tak, tam każdy port ma oddzielne zasilanie więc nie powinno być problemów.

olej3232
komentarz
komentarz

Poważnie nie masz w nim wejścia?? miałem HUB-a wyglądającego identycznie i był do niego zasilacz!

Gość
komentarz
komentarz

Olej, nie czarujmy się. Za 4zł to czegoś dobrego się nie dostanie.

piotr860903
komentarz
komentarz

jeszcze trochę przy tym pogrzebałem i sie oparłem ze musi chodzić:)i co sie okazało to hub chodzi w miarę dobrze...jak miałem podłączony odtwarzacz mp3 i bluetooth'a wszystko w miarę było ok...ale problemy pojawiły sie po podłączeniu modemu...jest to model thompson speedtouch 330...nawet gdy podłącze go do innego gniazga usb przy kąpie zaczyna wszystko świrować i ani mp3 nie działa ani bluetooth...do tej pory myślałem ze mam jedno gniazdo rozwalone bo modem miałem cały czas podłączony a gdy chciałem coś innego podpiąć to wyłączałem modem i wpinałem w to gniazdo...teraz sie okazało ze gniazda są dobre tylko modem przeszkadza...co to może być??

Gość
komentarz
komentarz

Jedno urządzenie pobiera mniej prądu, inne więcej! Dlaczego się upierasz? Są także różne płyty i jedne dają większą moc na pojedyncze USB, a inne (starsze) mniejszą.

piotr860903
komentarz
komentarz

nie upieram sie tylko myslalem ze kazdy port na usb jest osobny i nie zaleza od siebie...

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.