x-kom hosting

[Rozwiazany]Czy Spalił Mi Się Monitor?

kwachu1992
utworzono
utworzono

Witam!

Przed momentem poprostu wyłączyl mi się monitor :/

Nie wiem czy to ma jakieś znaczenie (pewnie nie) ale mam/ miałem <_< Samsunga SyncMaster 757DFX

Próbowałem zrestartować kompa ale niestety nic to nie dało gdyż lampka cały czas migała i nie chciała się włączyć :/

Co to może być?

Z góry dziękuję za wszystkie odpowiedzi!

Pozdrawiam!

Bamu
komentarz
komentarz

Może porostu spalił ci sie bezpiecznik. miałem taka sama przygodę, monitor nie hulał a dioda migała i okazało sie że to był bezpiecznik

kwachu1992
komentarz
komentarz

trudno wymienić bezpiecznik? skąd go mogę wziąść? (domyslam sie, że ze sklepu ale z jakiego)

olej3232
komentarz
komentarz

kwachu1992 odłącz monitor od kompa i od prądu, poczekaj dłuższy czas i sprawdź czy zadziała, może faktycznie bezpiecznik wywalił, jeśli w monitorach są topikowe, to powinno zadziałać!

Gość
komentarz
komentarz

Sam komp startuje? ładuje system?

Bamu
komentarz
komentarz

Normalny szklany bezpiecznik z metalowymi końcówkami i właśnie na końcówkach powinno być oznaczenie jaki masz kupić, a jeśli nie będzie na bezpieczniku to na płytce na której sie znajduje, wyciągasz go wkładasz nowy i gotowe

kwachu1992
komentarz
komentarz

puciek system chyba startuje (nie wiem bo nie mam jak zobaczyc na tym samsungu) ale teraz mam Hivisona 15 (troche zepsutego zreszta) i startuje dlatego mysle że ze systemem wszystko gra.

Jakieś pomysły jeszcze? :)

Gość
komentarz
komentarz

Jak miga lampka, to monitor działa. Posprawdzaj dokładnie przewód sygnałowy przy monitorze i przy kompie.

kwachu1992
komentarz
komentarz

uf działa :D chyba wywaliło ten bezpiecznik i potem sie sam wstawił :P

dziekuje wszystkim za pomoc :D

temat można zamknac :D

Gość
komentarz
komentarz

Sorki, że pytam, ale gdzie był ten bezpiecznik, bo nigdy w monitorze nie widziałem, aby bezpiecznik był dostępny na zewnątrz - w kompie zresztą także.

kwachu1992
komentarz
komentarz

ale ja żadnego bezpiecznika nie wstawiałem :D sam sie chyba wstawił :P

Gość
komentarz
komentarz

A wierzysz w cuda? Jak pada bezpiecznik, to sam się nie naprawi! A jak w monitorze migała dioda, to bezpiecznik był ok. Monitor nie włączał się, bo nie dostawał sygnału z karty graficznej.

kwachu1992
komentarz
komentarz

nie wiem, możliwe :D ważne, że już działa :P

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.