x-kom hosting

Toshiba P35, Bateria

gilo
utworzono
utworzono

witam

mam taki problem z moja toshiba od wczoraj przestala dzialac na baterii. Ot tak o. wczoraj robilem pozadki na komputerze. . .anty wirus, adware, spyware. . . no wywalalem wszystkie smieci pracjac na baterii. Nagle komputer sie wylaczyl i nie chce pracowac bez zasilacza. Dodatkowo ikonka kabla w prawym dolnym rogu nie pokazuje ladowania tylko 'ON AC power' wydaje mi sie ze wczeniej bylo charging. To moze byc jakis problem ze sterami ? czy cos? prosze o pomoc :mellow: dodam jeszcze ze bateria caly czas jest na 43% i sie nie laduje ;/ moze sie wylaczyla czy cos. . .restarty kompa nic nie pomogly

Przemek
komentarz
komentarz

Najwyrazniej jej zywot sie skonczyl.

Dlugo uzytkujesz juz ta baterie?

gilo
komentarz
komentarz
Najwyrazniej jej zywot sie skonczyl.

Dlugo uzytkujesz juz ta baterie?

kilka miesiecy ;D no chyba nie powinien sie juz skonczyc ;D w ogole komputer widzi baterie pokazuje jej nazwe i w ogole. . .

Przemek
komentarz
komentarz
kilka miesiecy ;D

No to do serwisu z nim.

gilo
komentarz
komentarz

dobra juz rozkminilem jak sie wyjmuje baterie dmuchnalem w styki i wszystko dziala ;PP dzieki za dobre checi ;D

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.