x-kom hosting

Rekordy szybkości łącza.

Grot
komentarz
komentarz

U mnie ostatnio 220mbps download 20 upload przy umowie 100/10 za 29/mc bez dodatków typu TV/tel. Jestem zadowolony z mojego dostawcy. W ciągu dnia spada do max 80 :).

bemol911
komentarz
komentarz

5745497363.png

 

Spidernet światłowód, 39 zł miesięcznie.

rapmen123
komentarz
komentarz

5752861775.png

Grot
komentarz
komentarz (edytowane)

http://www.speedtest.net/my-result/5754875554 dalej niezmiennie 29zł/mc :D. Jak pięknie pobierały mi się dodatki do gry przez Origin - ponad 30MB/s :).

 

PS. Jaki polecicie serw do testów - ja korzystam głównie z Jaworzna :)

Edytowane przez Grot
  • Co? 1
  • Dobra wypowiedź 1
  • 2 miesiące później...
yzskrx
komentarz
komentarz

niekiedy mam 50mb/s

1.png

  • 2 miesiące później...
Youki
komentarz
komentarz

6188916686.png

  • 2 tygodnie później...
B(L)MBA87
komentarz
komentarz

Na 10 letniej maszynce. Upc Warszawa Wola, 24 miesiące w pakiecie, 60 Mb/s, Horizon. Maksymalnie na nowym sprzęcie zauważyłem 78D-7,2U w nocy. Oczywiście po kablu.

5.JPG

  • 1 miesiąc później...
Mały Miki
komentarz
komentarz

testnet.JPG

  • 4 tygodnie później...
rogalusek98
komentarz
komentarz

6389921578.png

  • 4 miesiące później...
uglur
komentarz
komentarz

U mnie internet najlepiej chodzi z samego rana. Mam to szczęscie,że pracuję w domu. I w takich godzinach kiedy każdy jest w szkole i pracy i nie korzysta za bardzo z neta. Wtedy tez ustawiam sobie ściąganie. Najgorsza pora na ściąganie jakiegoś filmu to chyba sobota czy niedziela. Ludzie siedzą tłumnie przez internetem i bardzo zwalnia.

Internet chodzi mi realnie do 20 MB/ s. Ale to mi wystarczy.

Jeśli miałbym polecić jakiś test prędkości to będzie to: http://www.predkosc.pl/

MasterYoghourt
komentarz
komentarz

predkosc.pl pokazał mi dwa razy mniejszą prędkość download niż realnie wyciagam. Polecam speedtest.net, póki co najmniej z nim problemów.

Gawel
komentarz
komentarz

6773148563.png

KudlatyXXX
komentarz
komentarz

WiFi4f90e76c7c197574bc3eecfd3b10c564.jpg

Wysłane z mojego SM-G925F przy użyciu Tapatalka

  • 3 miesiące później...
WujekStalin
komentarz
komentarz

7066236349.png

okolice wołomina woj.mazowieckie

  • 3 tygodnie później...
BaruEM
komentarz
komentarz (edytowane)

Łódź, wynik w sygnaturze :)

Ping - średnio 7.

Realna prędkość pobierania testowana na Steam i Origin - około 70mb/s. Maksymalnie widziałem około 77mb/s.

Edytowane przez BaruEM
Jaho
komentarz
komentarz

Ja mieszkam we Wrocławiu, internet w plusie, nie polecam...

 

 

 

 

 

internet2.PNG.b131a17e9c4ae8b94bcd1a7cd1fc58da.PNGinternet.thumb.PNG.222264775e27a2514c37799869b3f3d2.PNG

BaruEM
komentarz
komentarz

Nigdy nie rozumiem, czemu ludzie mieszkający w miastach biorą internet od operatorów komórkowych zamiast od ISP z prawdziwego zdarzenia :P

MasterYoghourt
komentarz
komentarz

@Jaho Spróbuj przełączyć się na HSPA+ i sprawdź prędkości.

Jaho
komentarz
komentarz

@BaruEM

Pakiet, internet telewizja i telefon. Ale niedługo prawdopodobnie będe mieć światłowód.

Tylko że podłączyli wszystkie domy na ulicy za wyjątkiem mojego więc trzeba będzie ogarnąć jakiś monterów.

Pan z neti mówi że światłowód mogę mieć najszybciej za miesiąc, takie są uroki mieszkania w domu a nie w mieszkaniu.

Na razie to lte to najszybsza opcja,

miałem kablówkę w Orange ale ni z tego ni z owego straciłem dostęp do internetu, raz wracał na minute i znikał na cały dzień a raz nie było go przez tydzień.

Panie z infolini raz twierdziły że już wysłali ekipe żeby się tym zajęli a raz że nic nie wiedzą o tej sytuacji.

Po miesiącu odpuściliśmy sobie orange i mam teraz to żałosne lte które przynajmniej działa.

Ma ktoś internet w neti? jakieś opinie?

@MasterYoghourt

Jak? mam modem na dachu podłączony do routera do którego nie mam hasła, admin/admin nie działa nawet po restarcie do ustawień fabrycznych.

 

http://www.speedtest.pl/wynik/172303401

robione przed chwilą

politolog
komentarz
komentarz
Dnia 12.03.2018 o 20:56, BaruEM napisał:

Nigdy nie rozumiem, czemu ludzie mieszkający w miastach biorą internet od operatorów komórkowych zamiast od ISP z prawdziwego zdarzenia

Na osiedlach domków jednorodzinnych światłowodów raczej nie kładą.

 

BaruEM
komentarz
komentarz
15 godzin temu, politolog napisał:

Na osiedlach domków jednorodzinnych światłowodów raczej nie kładą.

 

Na Podkarpaciu, czyli trochę biedniejszym województwie światłowody są już na wsiach gdzie prąd na linach zawraca, więc nawet nie pomyślałem o tym pod względem Wrocławia ;)

Youki
komentarz
komentarz
4 minuty temu, BaruEM napisał:

Na Podkarpaciu,

Bo u nas, na "Ukrainie" to zawsze wszystko inaczej wygląda :E

BaruEM
komentarz
komentarz
Teraz, Youki napisał:

Bo u nas, na "Ukrainie" to zawsze wszystko inaczej wygląda :E

Ma to swój urok :V Za niedługo postęp technologiczny pójdzie tak do przodu , że internet na bazarze na wiaderka dostaniesz. :E

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.