x-kom hosting

"nieśmiertelna motorola" + wrt54gl czy Thomson WiFi TWG850-4

macko3131
utworzono
utworzono

Witam,
Chciałem skorzystać z nowej promocji inei na internet 50 mb ale już na wstępie pan z infolini poinformował mnie że jak będe wybierał się do punktu osbługi to mam zabrać stary modem czyli tą czarną "nieśmiertelną" motorolę którą mam chyba z 8 lat.
Obecnie mam tą motorole + linksysa wrt54gl i wszystko pięknie działa nawet 2 pokoje dalej i obawiam się że modem który oni wciskają czyli Thomson WiFi TWG850-4 nie spisze się za bardzo w tej funkcji i mogę być problemy z zasięgiem.
I tu moje pytanie, jak myślicie zostawić tą starą motorole (ewentualnie wymienić ją na nową wersję) podłaczoną z linksysem czy brać tego thomsona całego?

szaki
komentarz
komentarz

Zawsze mozesz dopiac Linksysa do nowego thompsona.
Nie wiadomo czy motorola obsluguje coś powyzej 10 Mb.
Sprawa druga WRT 54 ma wifi w standardzie IEEE 802.11g czyli teoretycznie 54 Mb/s praktycznie nie wiecej niż 20 Mb/s bo te 54 Mb/s musi obsłużyc całość danych do przesłania np internetu a nie tylko sam internet i to staje się wąskim gardłem dla 50 Mb. Po kabli jest ok bo mamy do dyspozycji 100 Mb

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.