x-kom hosting

Lg Flatron F700p - Obraz Na Monitorze Bez Zieleni

strzadi
utworzono
utworzono

Witam mam problem z obrazem wyświetlanym na monitorze. W ogóle nie ma zieleni, obraz jest strasznie męczący dla oczu. Na początku miałem problem z włączeniem się monitora przy uruchamianiu komputera- monitor nie wchodził do pracy i pojawiał się ciągły sygnał dźwiękowy. Po kilkakrotnym włączeniu i wyłączeniu komputera oraz poruszeniu złącza od monitora przy karcie grafiki - monitor wszedł do pracy lecz obraz jest fatalny. Oprócz tego wyciągnąłem kartę graficzną Radeon 9600pro , oczyściłem i upewniłem się że jest dobrze włożona, po tej czynności monitor bez problemu włącza się (przedtem lekkie poruszenie przewodu od monitora powodowało jego niepoprawne działanie - zanik obrazu, nie wchodzenie do pracy), ale obraz jest okropny. Poza kolorami karta graficzna i monitor wydają sie być ok. Poprzednio kilkakrotnie monitor również nie wchodził do pracy lecz po poruszeniu kabla i ponownym włączeniu wszystko było w normie.

Z góry dzięki za pomoc.

Pozdrowienia

olej3232
komentarz
komentarz

Nikt Ci nie jest w stanie pomóc,masz uszkodzony przewód, jeśli jest możliwość odłączenia, wymień go, jeśli nie to popytaj w miejscach gdzie naprawiają telewizory, może Ci wymienią!

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.