x-kom hosting

[Rozwiazany]Acer Arcade......

sQun49
utworzono
utworzono

Poszukuję oprogramowania do Acera i juz nie wiem gdzie mogę je znaleźć... Pomocy :)

Przemek
komentarz
komentarz

Jaki model?

sQun49
komentarz
komentarz

Acer Aspire 9500 choć pewnie nadaje się też od innego modelu tak jak sterowniki do bluetootha...

olej3232
komentarz
komentarz

T U masz wszystkie stery do tego lapka!

sQun49
komentarz
komentarz

To była pierwsza strona na której poszukiwałem tego oprogramowania ale tam go nie znalazlem. Chyba że źle szukalem.... Naprawdę nikt tego nie ma na dysku, plycie albo nie wie gdzie to jest?

Przemek
komentarz
komentarz

Zacznijmy od tego jakiego oprogramowania szukasz.

sQun49
komentarz
komentarz

Poszukuje oprogramowania ktore pozwoli mi sterować plikami multimedialnymi za pomocą pilota, dodatkowych przycisków umieszczonych na przednim czole laptopa. Ten `system operacyjny` nazywa się ACER ARCADE i tego pakietu potrzebuję. Miałem ten program na starym systemie operacyjnym ale po formacie nic się nie ostało. Niestety na płycie dołączonej do komputera oprócz sterowników nic nie było.

sQun49
komentarz
komentarz

Poszperałem dokładniej i znalazłem też na XP :)

http://www.acerpanam.com/flex/acerdrivers/...FTOKEN=35840274

dziękuje za pomoc! mam nadzieje że po zciągnięciu tego pliku wszystko będzie grało. Jeszcze raz wielkie dzięki Przemek

  • 6 miesięcy później...
dzinek
komentarz
komentarz

[...]

//po pierwsze nie ten dział

//po drugie - nie odkopuj tematów

//po trzecie - nie pisz w rozwiązanych tematach

//+10%

//vocativus

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.