x-kom hosting

Zablokowana klawiatura ?

Przejdź do rekomendowanej odpowiedzi Autor: onkelos ,
Trooo
utworzono
utworzono

Grałam w gre, nacisnelam klawisz 'windows' i jakis przycisk (nie wiem jaki) i nagle ekran zrobil sie czaarny i po jakims czasie wylaczylam kompa. Po ponownym wlaczeniu klawa byla zablokowana. Jak ją odblokowac? (sorry za błędy- piszę z klawiatury programowej). Jest to laptop Dell, Windows vista.

  • Rekomendowana odpowiedź
onkelos
komentarz
komentarz

1.Poszukaj na klawiaturze przycisku Fn.
2. Spróbuj następne kombinacje klawiszy: kombinacja Shift+ Fn lub F1-F12 + Fn lub Fn + NumLock lub Fn+F11
3. Jeżeli to nie przyniesie rezultatu to znajdź na klawiaturze przyciski funkcyjny odpowiadający za blokadę na klawiaturze.
4. Jeśli nie wiesz jak taki przycisk wygląda to po prostu wciskaj po kolei kombinację klawiszy Fn+ każdy kolejny przycisk funkcyjny.
5. Masz po prostu zablokowaną klawiaturę przez omyłkowe wciśnięcie tej samej kombinacji klawiszy , która Ci ją z powrotem odblokuje ;)
6. Daj linka do Twojego laptopa albo napisz model i jeżeli poprzednie punkty nie pomogą będziemy walczyć dalej ;)
Pozdrawiam.

  • 1 rok później...
azka00k
komentarz
komentarz

Witam,

mam taki sam problem co kolezanka. probowalam wszystkich powyzej wymienionych wskazwek i nic :/ kupilam nawet klawiature usb, ktora tez nie chce dzialac, nie moge nawet wejsc do biosa zeby zmienic ustawienia...wczesniej maz uruchomil ponownie system i klaw na chwile dzialala, wiec nie moze byc zepsuta. teraz za kazdym razem nie dziala. mam laptpa dell studio 1537, wind vista. prosze o pomoc!

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.