x-kom hosting

--- Subedit b4072 FOR WIN7 x64 ---

OzaR_MidRashim
utworzono
utworzono (edytowane)

Witam wszystkich, babrałem się trochę w tym problemie z Subeditem pod Vista/Win7 x64 i w ciągu pół godziny w końcu udało mi się go ruszyć, dodam dodatkowo że było to całkiem proste.

Dzielę się więc swoim odkryciem w postaci gotowej paczki z instrukcjami po polsku oraz angielsku.
Proszę rozesłać to wzdłuż i w szerz aby jak najwięcej osób znów mogło się cieszyć tym najlepszym odtwarzaczem.

P.S. Jeśli lubisz się podszywać pod czyjeś czyny, to powodzenia ;)

Dołączam screen na którym testuje MKV, jak wiadomo na screenach nie uświadczymy samego obrazu ale widać pasek postępu oraz brak errorów.

Z poważaniem, Imperialny Inżynier OzaR_MidRashim.

LINK

http://www.mediafire...5uuwabcukl3tldr

Edytowane przez OzaR_MidRashim
  • 2 tygodnie później...

tofik177
komentarz
komentarz (edytowane)

Po co się męczyć z sb editem skoro jakoś ostatnio nic się z nim nie dzieje.. Osobiście porzuciłem sb edita z przesiadka z win xp na nowszy sys.. KMplayer jeden z najlepszych odtwarzaczy jakich używałem.
Linuxowy projekt od niedawna w wersji dla windows. Masa opcji.. gdzie w subedicie można tylko pomarzyć. Nie trzeba kombinować żeby działał na win7 nie ma problemu z kodekami.
Odtwarza uszkodzone pliki automatycznie pomijając błędne klatki.. niezła reklama wyszła. Nie o to chodziło. Sprawdź pozdr.
P.s. wykryło mi 2 "virusy" na stronie z linka ;] odradzam klikanie.

Edytowane przez tofik177

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.