x-kom hosting

G.skill 2gb Ddr2-800, Cl4-4-4-12 (2x 1 Gb), Heatspreader (black), Retail

warhammer40000
utworzono
utworzono

Hejka,

Mam problem. Spaliła mi sie jedna kość GeIL Dual Ultra 2x 1GB DDR2 800 MHz to już 2gi taki przypadek jeśli chodzi o Geile!

Zastanawiałęm się nad Kingstonami, ale chce wypróbować jakąś inną firmę. Co myślicie o tych pamiątkach: G.Skill 2GB DDR2-800, CL4-4-4-12 (2x 1 GB), Heatspreader (Black), Retail chodzi mi również o OC. O co chodzi z tym „Heatspreader”? Zastanawiam się też nad Mushkinami, te firmy są rekomendowane przez wiele serwisów overclockerskich, choć moi znajomi sądzą ze najlepsze pamięci robi OCZ Technology.

Jeszcze pytanie jakie znacie sklepy oferujące marki G.Skill oraz Mushkin znalazłem na www.sklep.future-king.eu, kupowałem kiedyś u nich Tagana, można z nimi potargować cenki na gg :D, oferta tych pamieci jest także w www.cooling.pl

Z góry dzieki za info, pozdrowienia.

demarco
komentarz
komentarz

G.skill HZ - bdb. Jedne z lepszych do OC

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.