x-kom hosting

Problem Z Usb

Amicus
utworzono
utworzono

niedawno kupilem nowego laptopa hp 6715s

i po jakims czasie zauwazylem pewnien problem

sporadycznie w dowolnym momencie rozlacza mi sie internet podlaczony do laptopa przez usb

pojawia mi sie chmurka z napisem iz nie ropoznano urzadzenia usb

myslalem ze jest to problem z opcja wylaczenia usb w celu zaoszczedzenia energii

lecz po tym jak odznaczylem ta opcje problem wystepuje nadal

moze ktos wie czym wywolany jest ten problem?

olej3232
komentarz
komentarz

Modemy do Neostrady są kiepskie, zdarza się ze nie chcą współpracować z nowym sprzętem! Jeśli nic oprócz NEO się nie rozłącza, to z pewnością wina modemu!

Ja zainwestowałam w router, choć nie jest ro tanie rozwiązanie!

Amicus
komentarz
komentarz

na pc nie mialem zadnych problemow z modemem motorolii, internet mam z multimedii

olej3232
komentarz
komentarz
internet mam z multimedii

Nie wiem co to za operator, wiem tylko że modemy USB mają problem z kompatybilnością ze sprzętem! Miałem modem SpeedTouch 330 i też na jadnym kompie śmigał aż miło a na innym zrywał połącznie

dar55
komentarz
komentarz
Nie wiem co to za operator,

bardzo dobry :D , sam ma MM i modem motorolii, jedynie kiedy zrywa połaczenie to raz na m-c, gdy zmieniają IP , ogólnie usługa b. dobra . transfer max cały czas

a co do problemu

sporadycznie w dowolnym momencie rozlacza mi sie internet podlaczony do laptopa przez usb

może masz wirka jakiegoś, masz antywirusa firewall'a ? wklej logi wg poradnika z forum

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.