x-kom hosting

Abit Ib9 A Procesor E2160

oracle
utworzono
utworzono

Witam.

1. Czy ta płyta obsłuży ten procesor ? [w tytule]

2. Czy uzyskam na niej dobry OC? Chciałbym ok 3Ghz dobić.

3. Jak to jest z pamięciami? Można ustawić niezależnie od taktowania procesora taktowanie pamięci? Mam 2x 1GB DDRII 800mhz. Pracują z czest. 400Mhz i chcialbym zeby tak zostało po OC.

4. Wg Agito ta płyta głowna ma 1 złącze IDE a ja wyraźnie widzę tam dwa takie złącza? [mam 3 urządzenia ATA i potrzebuje 2 złącz]

Prosze o szybkie odpowiedzi bo procesor a i plyty głownej potrzebuje na "wczoraj". Z gory dziekuje.

olej3232
komentarz
komentarz

oracle nie pospieszaj nikogo, jeśli ktoś będzie chciał odpowiedzieć to to po prostu zrobi!

1. Płytka powinna obsłużyć tego procka, jeśli będą problemy to update BIOS-u załatwi sprawę!

2. Wydaje mi się że 3GHz wydusisz, ale nigdy się tą płytą nie bawiłem!

3. (Nie wiem czy dobrze rozumiem pytanie) Do pewnego momentu możesz podkręcić procesor nie ruszając pamieci, ale przy większym OC będzie trzeba pamięć troszkę podciągnąć.

4. Ta płyta, jak większość nowych ma tylko jedno złącze ATA, ale nie stanowi to durzego problemu! Zawsze możesz kupić przejściówkę Polecam tego sprzedawcę, bardzo szybka wysyłka, sam u niego dwie kupiłem!

P.S. Dla wścipskich na allegro mam taki sam nick jak tu a aw01nie jest moim znajomym!

oracle
komentarz
komentarz

Wiem że nie powinienem przyspieszać ale sprawa jest niestety pilna.

AD3. Czyli na ile bym musiał podnieść pamieci i czy w ogole musialbym to zrobic? Mam DDRII 800.

AD4. Albo jestem ślepy albo ona ma 2 IDE:

037137ms0.jpg

Pozatym pamietaj że przejsciówki mają maxymalnie przepustowosć 60MB/s

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.