x-kom hosting

[rozwiązany]pomoc W Kupnie Laptopa

karol2882
utworzono
utworzono (edytowane)

Witam was wszystkich. Ma taka prośbę. Chce kupić laptopa. Nie bardzo sie znam. Mam na tel cel przeznaczone 3500PLN + 500PLN na windowsa Xp z officem. :rolleyes: Nie chciałbym aby system operacyjny był Vistą. :D Pomóżcie. Czekam na propozycje. Karol :D

karol2882
komentarz
komentarz

Znalazłem na Allegro.

Zastanawiam sie czy warto??? i nie bardzo rozumiem czemu jest napisana aukcja prywatna??? i co w takim razie zrobić aby dostać pozwolenie na zakup??? www.allegro.pl/item240264388_wyprzedaz_hp_dv9000_core_2048_320_dvdrw_17_fv_gw_.html

Gość
komentarz
komentarz

Jak jest napisane, że aukcja jest prywatna, to nie kupisz tego. Gość wystawił to dla konkretnej osoby.

Przemek
komentarz
komentarz
Jak jest napisane, że aukcja jest prywatna, to nie kupisz tego. Gość wystawił to dla konkretnej osoby.

Ale zawsze mozesz poprosci sprzedajacego o zgode w licytacji.

karol2882
komentarz
komentarz

Tyle tego sprzętu na Allegro, że włosy dęba stają :P

Wybrać geforca czy atx ??? Ja zawsze uważałem, że gf jest najlepsza kartą graficzną. Czy tak samo jest w laptopach???

Z procesorem jest podobnie. Zawsze byłem za AMD a w jak jest w laptopach ??????

Przemek
komentarz
komentarz

AMD w lapkach odpada.

A co do kart graficznych to podaj modele i sprawdze Ci ktora jest lepsza.

karol2882
komentarz
komentarz

Mam prośbę Przemek.

Widzę, że sie orientujesz. Łatwiej mi będzie jak byś sam zaproponował jakiś model, który jest mogę dzisiaj nabyć. Już wcześniej pisałem, że musi mieć orginalny windows Xp i offca. A co do modelu zaufam Tobie. Możesz to dla mnie zrobić?? ;) Dostałem odpowiedz w sprawie laptopa. Nie wyrazili zgody na zakup. Mimo, ze jeszcze maja 2 sztuki na sprzedaz :angry: Po co takie aukcje robić???

karty graficzne NVIDIA GFORCE 7300 lub 7600 GO 256MB PAMIĘCI

Intel Graphics Media Accelerator 950

Graphics Media Accelerator X3100

ATI® MOBILITY RADEON x1400

karol2882
komentarz
komentarz

Dzięki Przemek :P

Zapomniałem dodać, że na zakupiony towar chciałbym otrzymać fakturę imienną. Doczytam czy wystawiają.Jak będą problemy odezwę sie. Pozdrawiam. Dzięki :D

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.