x-kom hosting

No signal input

Gość
utworzono
utworzono

Witam, gdy włącze komputer po załadowaniu systemu pojawia się napis "No signal input" bądź sam czarny ekran, odłączenie od zasilania i ponowne włączenie pozwala na normalną pracę.

Zasilacz mam Megapower-a 400W.

Gość
komentarz
komentarz

Komputer startuje, czy nie? Monitor LCD czy CRT?

Gość
komentarz
komentarz

CRT, pc startuje komunikat włącza się dopiero po wczytaniu systemu.

mczud
komentarz
komentarz

cos widocznie nie jest tak z grafika. wrzuc tryb awaryjny, ustaw wszystko na "domyslny" (grafike) i sprobuj jeszcze raz

Boor
komentarz
komentarz

Cześć.

Mam podobny problem ale jak cos robie (np. chodze po niecie) to po paru minutach brak sygnału. Natomiast jak odpalam jakąś gre to trwa to nie wiecej niz 2 minuty.

Procka mam Intel Core duo 1.8

radeona X1950 pro

monitor benq d20iwa

płyte asusa P5B

no i narazie 1 Gb ramu bo druga kośc byla zje... i poszła do wymiany.

Dodaję ze komp jest nowy i nie mam pojecia co sie dzieje. Pomożcie bo weekend jest a ja nie moge przycinać w zadną grę.

tazman
komentarz
komentarz

zobacz do środka około procesora czy kondensatory mają płaskie czy wypukłe obudowy

bardzo często tak się dzieje a wtedy cała partia kondensatorów (1500mF) do wymiany ale to nie pewniak, że będzie ok. Jest nadzieja. Trzeba jeszcze zrobić pomiary zasilacza . Na ekranie napis No signal input or cable disconnected pojawia sie gdy monitor nie dostaje `sygnału` od karty graficznej ...wiec może coś z kablem os monitora?? złamany ?? może to być rownież źle włożona karta graficzna lub uszkodzona ... Czy komputer wydaje jakieś dźwięki jeśli tak to napisz jakie,

Boor
komentarz
komentarz

Zaliłke mam 500W.

Kondensatory płaskie (chyba bo taki ze mnie elektronik ze hej).

Kable i karta sprawdzona.

Zainstalowałem nowe sterowniki.

Jak właczyłem gothic 3 to pograłem troche dłuzej ale to i tak bylo ledwo 5 min i komunikat pojawił sie na nowo. Jakies sugestie?

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.