x-kom hosting

Problem z instalacja Windowsa 98 SE

Sojek
utworzono
utworzono

Witam serdecznie:) Chcialem zrobic format dysku twardego w starym komputerze. Byl na nim zainstalowany system Windows 98, zrobilem format dysku C (zrodlo http://computersun.pl/windows/98/instalacja-windows-98-s_29.html). Formatowanie dysku sie udalo, lecz popelnilem blad nie rozpoczalem procesu instalacji tylko (nie wiem czemu)zresetowalem komputer. Jeszcze przed tym jak zorientowalem sie, ze takowy blad popelnilem probowalem zainstalowac system 98, ale gdy wlozylem plyte do napedu wyskoczyl mi monit ze nalezy zmienic dysk na prawidlowy i wcisnoc dowolny klawisz....co mam teraz zrobic zeby zainstalowac na nim windowsa??? prosze o dosc szybka pomoc. Mysle ze dosadnie wyjasnilem moj problem, w razie pytan prosze pytac, a na pewno odpowiem bynajmniej sie postaram :) z gory dziekuje za pomoc

Gość
komentarz
komentarz

[quote]Formatowanie dysku sie udalo, lecz popelnilem blad nie rozpoczalem procesu instalacji tylko (nie wiem czemu)zresetowalem komputer. Jeszcze przed tym jak zorientowalem sie, ze takowy blad popelnilem probowalem zainstalowac system 98, ale gdy wlozylem plyte do napedu wyskoczyl mi monit ze nalezy zmienic dysk na prawidlowy i wcisnoc dowolny klawisz..[/quote]

Masz nauczkę. Ponów instalacje Windowsa XP i doprowadź ja do końca.
Jeśli możesz odpuść sobie 98

Sojek
komentarz
komentarz (edytowane)

[quote name='squonk' timestamp='1298235758' post='1204868']
Masz nauczkę. Ponów instalacje Windowsa XP i doprowadź ja do końca.
Jeśli możesz odpuść sobie 98
[/quote]
Niestety juz próbowałem.......i występuje to samo :/ niestety. Mozesz mi powiedziec jak ja mam dokończyć? czego nie zrobie to wyskakuje mi ten monit :(

Gość
komentarz
komentarz (edytowane)

[quote]zego nie zrobie to wyskakuje mi ten monit[/quote]

Jaki monit? Konkrety? Podaj treść komunikatru.Czy chodzi o to?
[quote]wyskoczyl mi monit ze nalezy zmienic dysk na prawidlowy i wcisnoc dowolny klawisz..[/quote]
A jak Ty instalujesz system XP? Bo podałeś link do instalacji 98 a to zupełnie co innego.

Sojek
komentarz
komentarz (edytowane)

[quote name='squonk' date='20 luty 2011 - 22:00' timestamp='1298235758' post='1204868'] squonk/
Masz nauczkę. Ponów instalacje Windowsa XP i doprowadź ja do końca.
Jeśli możesz odpuść sobie 98
[/quote]

ja nic nie pisalem o instalacji sysyemy Windows Xp czytajcie!!!!!! na szczeście poradzilem sobie z problemem, ale dziękuje za Wasza pomoc .

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.