x-kom hosting

[rozwiązany] Mam Prośbe - Pcmcia W Laptopie.

ewkaa.
utworzono
utworzono

Witam! Mam prośbę. Wiem ze to komus moze sie wydawac smieszne ale ja naprawde nie znam sie na komputerach. Otóż po wyjeciu karty pc z notebooka nie mogę sprawic zeby ten maly czarny przycisk wskoczyl na swoje miejsce tak jak to bylo na poczatku. Moze ktoś wie jak to zrobic. Z gory przepraszam za zawracanie głowy ale ja naprawde tego nie wiem.

SlawekW
komentarz
komentarz

hahahh chyba wiem o co biega tez na początku miałem z tym problemik, poprobuj naciskać powoli, do połowy to i to i te 2 z tego co pamiętam szufladkę i przycisk, może zaskoczy nie wiem jaki masz model :)

ewkaa.
komentarz
komentarz

Próbowalam jednoczesnie szufladke i przycisk ale nie wchodzi:( Mam asusa x51r

Gość
komentarz
komentarz

Przycisk musisz wcisnąć a dopiero potem wcisnąć wychodzącą szufladkę. To działa tak. Jak jest on wciśnięty, to przyciśnięcie go powoduje jego wysunięcie, a gdy jest wysunięty, to przyciśnięcie powoduje jego schowanie i wysunięcie szufladki. Tą szufladkę trzeba wtedy wcisnąć.

ewkaa.
komentarz
komentarz

No faktycznie tak jest, udało się:):). Puciek dziękuję Ci bardzo za pomoc:)

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.