x-kom hosting

Jak Zainstalować Programy Na Linuksie

Gość
utworzono
utworzono

Witajcie - zainstalowałem Linux Ubuntu. Co mam zrobić dalej - jakoś to skonfigurować?? Jak zainstalować różne programy skąd je wziąć???? Słyszałem o jakiś repozytoriach - co mam z nimi zrobić - Niech mi ktoś pomoże!!!

MegaPiksel
komentarz
komentarz

Niedawno miałem podobny problem. Na szczęście znalazł sie Zarov, który mi pomógł. Więc teraz i ja ci pomogę. Wejdź na Linuksa i otwórz nowe konto gg w pidginie potem napisz do mnie - mój numer - 935172. Na pewno pomogę.

Kurzun
komentarz
komentarz

Kopalnia wiedzy o ubuntu: http://forum.ubuntu.pl

MegaPiksel
komentarz
komentarz

Kurzun - zrobiłem al`a poradnik - jak rozpocząć pracę na Ubuntu Linux - gdzie mogę to umieścić??

Gość
komentarz
komentarz

Wielkie dzięki MegaPiksel. Jak najszybciej opublikuj swój artykuł, bo zawiera w sobie to co kilka stron napisanych w niezrosumiały dla początkującego sposób.

Zarov
komentarz
komentarz
Kurzun - zrobiłem al`a poradnik - jak rozpocząć pracę na Ubuntu Linux - gdzie mogę to umieścić??

Wrzuć obojętnie gdzie do Linuksa a jak będzie dobry to przeniesiemy do FAQ.

  • 1 miesiąc później...
nietopereek
komentarz
komentarz

Zaktualizuj repozytoria

apt-get update

instalacja kodeków mp4,mp3,avi itd wybierz dodawanie dodatkowych aplikacji. Bodajże ostatnia opcja w meni aplikacje na ekranie.

I tam wybierz całe oprogramowanie i wyszukaj mp3 potem avi. Tam odrazu możesz zainstalować pakiet java oraz flash.

by zainstalować jakiś program

apt-get nazwa_programu

lub też wygodniej wejść po proprostu w graficzne apt

poleceniem

synaptic

jeżeli chcesz skype najlepiej znaleźć pakiet na download.ubuntu.pl

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.