x-kom hosting

[Rozwiazany]Laptop Nie Włącza Się Bez Zasilacz

rafuzg
utworzono
utworzono

Witam

wczoraj kupiłem laptopa Fujitsu Siemens AMILO Li 1718

Niby wszystko było ok, pierwsze uruchomienie w sklepie bez problemu

Jednak w domu, gdy chciałem włączyć laptopa (za około 3 razem) bez zasilania niestety nie udało się

Po prostu nie da się go włączyć bez podłączonego zasilacza

Próbuje dalej, podłączam zasilacz, włączam laptopa i najpierw wyświetla się ekran iż "system nie został zamknięty prawidłowo - do wyboru tryb awaryjny itp. - każdy ten ekran zna"

Tak więc dopiero po podłączeniu zasilacza mogę normalnie odpalić laptopa

Czy jest ktoś w stanie mi pomóc? czy może mam od razu udać się do serwisu?

Z góry dziękuję

Gość
komentarz
komentarz

Jest to nowy laptop. czy używany? U mnie po pół roku to w FS różne rzeczy zaczęły się dziać z baterią. Niby ładował, ale nie można go było odpalić z baterii. FS to szajs.

PnD
komentarz
komentarz

Witam

Nikt nie jest idealny, a tym bardziej komputer przenośny... W sobote nabyłem laptopa firmy Toshiba, model Satellite L40 - 12X. (http://ce.computers.toshiba-europe.com/cgi-bin/ToshibaCSG/jsp/productPage.do?LNG=20&service=CE&PRODUCT_ID=131705&toshibaShop=false)

Po włączeniu go wszystko było super, tylko był mały problem - Windows Vista. Trochę podrażniony tym faktem postanowiłem zainstalować Windowsa Xp Pro. W czasie instalacj, po wymagany restarcie, komputer zawiesił się. Teraz nie mogę wejść nawet do Biosa. Nie mam pojęcia co mam zrobić z tym laptopem. Czy oddawać do serwisu, czy czekać na "cudowne olśnienie" tej maszyny?

Proszę o pomoc.

Z góry dziękuję, Pozdrawiam

Przemek
komentarz
komentarz

Jesli lapek jest nowy to lepiej go oddac do serwisu.

W innym przypadku reset Biosu powinien pomoc.

PnD
komentarz
komentarz

Witam

No i po problemie. Najpierw próbowałem zresetować biosa, ale to nic (o dziwo) nie pomogło. Tak więc laptop poszedł do serwisu na wymianę. Teraz mam już nówkę-sztukę i na razie śmiga :)

Dzięki za pomoc

Pozdrawiam

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.