x-kom hosting

[rozwiązany] (propozycja) Do Administratora

Crom
utworzono
utworzono

Witam serdecznie...

Wasze forum jest bardzo obszerne i często odwiedzane przez uzytkowników, a również gości...

Założyłem konto, po to by poprosić o radę w wyborze sprzętu i otrzymałem natychmiastową odpowiedź, bardzo mnie to cieszy.

Związku z tym, mam propozycję, co do prosperowania forum...

Mianowicie: chodzi mi o reklamę... Chciałbym reklamować Wasze forum na mojej stronie w zamian za to samo... Jest ona w budowie, ale posuwa się ona szybko, więc myślę, że w okresie 5-7 dni będzie już prosperować... Jeżeli propozycja zaciekawi Administrację, to mogę wysłać stronę główną mojej strony, dla sprawdzenia layoutu...

Mam również wiele innych ciekawych pomysłów, ale wolę przedstawić je na PW Administratorowi...

Po więcej szczegółów zapraszam na PW lub gg: 5288499.

Fafu
komentarz
komentarz

Bizona interesuje raczej reklama z działającymi i popularnymi serwisami.

stronę mojej strony

coś ci sie pomyliło :P

vocativus
komentarz
komentarz

hehe no ta linijka ze stronami to takie masło maślane

Crom
komentarz
komentarz
CYTAT(Crom @ sob, 08 wrz 2007 - 21:47)

stronę mojej strony

coś ci sie pomyliło

Nie widziałem jak to ująć, o teraz znalazłem rozwiązanie...

Stronę głowną mojej strony :D

Bizona interesuje raczej reklama z działającymi i popularnymi serwisami.

A jeżeli tak, to trudno przynajmniej warto próbować :P

Poczekam na opinię samego Admina

necik
komentarz
komentarz

Wyślij link na priv.

Crom
komentarz
komentarz
Jest ona w budowie

Jedyne, co moge zrobić to zrzute z podglądu u mnie na komputerze albo po prostu wysłać mailem cały folder ze strona główna...

GoBi
komentarz
komentarz

Moim zdaniem serwis powinien pokazać najpierw statystyki jakie bedzie miał w tym przypadku... potem mozemy pogadać. Zresztą od takich rzeczy są administratorzy.

Crom
komentarz
komentarz

rozumiem, też tak mi się wydaję, ale tak jak wspomniałem wcześniej poczekam na opinię Administratora...

Ale wydaję mi się, że od niego usłyszę (a właściwie przeczytam) to samo

necik
komentarz
komentarz

A ja cały czas czekam na jakieś info o tej stronie...

Crom
komentarz
komentarz

Co moge o niej powiedziec, coz jest ona o Komputerach, a przewaznie o tuningu... Tak na marginesie to serwis... Ma byc wyposazony we wlasne forum, ale jezeli sie uda (w dobie umowy) to moze forum bedzie linkiem do tej strony :D...

A jezeli nie, to pozostaniemy przy reklamowaniu swoich stron albo zadna ze stron nie zyska :(

bizon11
komentarz
komentarz

Wiesz co to pozycjonowanie PR itp.?

Jeśli nie to nawet nie myśl o współpracy :P Po za tym musiał byś mieć dobry PR - a że jest to nowa strona to nie będziesz go miał wcale :D

Krótko mówiąc nie masz szans na wymianę ;]

Pozdrawiam

Crom
komentarz
komentarz

Jasne, ze wiem co to takiego :D

Szczerze mowiac, to spodziewalem sie takiej odpowiedzi...

Pozdrawiam :P

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.