x-kom hosting

[rozwiązany]jaką Płytę Wybrać?

Crom
utworzono
utworzono

Piszę pierwszy raz na tym forum, więc może się przywitam: Siema :rolleyes:

Od dwóch dni zastanawiam się nad wyborem płyty, wiem, że długo, ale ostatnim razem się pośpieszyłem i tym razem chcę się do tego przyłożyć, w końcu płyta główna to bardzo ważna rzecz w PC'ie...

Otóż: mieszkam za granicą i moje pole wyboru, co do płyt głownych jest trochę ograniczone...

Spośród najciekawszych ofert wybrałem te poniżej:

(dodam jeszcze, że do płyty mam kartę graficzną GeForce'a 7800GTX, 2GB RAM'u 667 MhZ, procka Intel Core'a Duo E6400, ale za jakiś czas zmienię go na Quada albo extrema Core'a duo...)

1. ABIT IP35-E

125157.jpg

Moja ocena :D :

Płyta ma ładny Layout, bazowana na nowym chipset'cie I35, z obsługą Quad'a (którego może kupię w przyszłości), ale nie jestem pewien co do niej, ponieważ są też inne ciekawe oferty. Oto numer dwa:

2. ABIT AW9D

180646.jpg

Moja ocena :D :

Płytka jeszcze ładniejsza, co do poprzednika, komplet wyposażono w dodatkową kartę dźwiekową, która podobno jest bardzo wydajna, bazowana na chipset'cie Intel 975X, który podobno jest dobry do gier :huh:... Nie ma za to Quada i ma mniejszą magistralę, bo max 1066 MhZ, ale za to ma uGuru, co zwiększa możliwości OC... Ale dalej nie jestem pewien i oto numer trzy (ostatni)

3. GIGABYTE P35-S3

336806.jpg

Moja ocena :D :

No cóż tu mówić o Gigabyte'cie... Ja preferuje oczywiście ABIT'a a najlepiej ASUS'a... Ale ta oferta nawet mnie zaciekawiła...

Nowy chipset I35, osiem wyjść USB na płycie (dodatkowych), obsługa Quada, w dodatku ma ją mój kolega i nawet chwali, ale nie jestem, co do niej przekonany...

Dlatego proszę Was o zdanie... Będę bardzo wdzięczny, gdyż sam nie wiem jaką płytę wybrać...

demarco
komentarz
komentarz

Witaj

Ja bym brał oczywiście Ip35-E

Ten drugi abit jest bardzo marny w OC, jak każda płyta na chip.975

A ostatnia to gigabyte, czyli wg mnie odpada

Pozdro

Crom
komentarz
komentarz

Dzięki bardzo, właśnie też rozmyślam nad pierwszą...

Ale poczekam na więcej komentarzy...

falcon1984
komentarz
komentarz

Z tych co podałeś to zdecydowanie:

ABIT IP35-E

Inne ciekawe i warte uwagi płyty pod Core 2 Duo/Quad to:

EVGA nForce 650i Ultra

ASUS P5B

ABIT AB9

Ale śmiało możesz brać tego Abita, którego podałeś w pierwszej pozycji. Świetna płyta, solidnie wykonana, stabilna i wydajna, duże możliwości!

Crom
komentarz
komentarz

Przemyślałem te dwie płyty, co podałeś, ale wybrałem te trzy, myśle, że są lepsze, ale z tego co widzę to chba zdecyduje się na numer 1...No, na razie mamy dwa głosy na pozycję numer 1

OK Zamówiłem już płytę numer 1, temat można zamknąć

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.