x-kom hosting

.net Framework 2.0 Duży Problem

tom300
utworzono
utworzono

Mam problem z ponownym zainstalowaniem frameworka 2.0, który jest mi teraz bardzo patrzebny. Ściągnąłem instalator ze strony microsoftu i uruchomiłem go. Ale podczas instalacji pojawił mi sie błąd. Proszę o pomoc.

P.S. Miałem już go zainstalowanego, ale wystąpił błąd i musiałem go odinstalować.

itgregory
komentarz
komentarz

Moze bys sie podzielil z nami jaki blad ci wyskoczyl?

arcix
komentarz
komentarz
Moze bys sie podzielil z nami jaki blad ci wyskoczyl

Właśnie.

//Bezsensowna wypowiedz i to nie jest Twoja pierwsza.

//Pierwsze i ostatnie ostrzezenie

//Nastepnym razem warn

//Przemek

  • 3 tygodnie później...
tom300
komentarz
komentarz

Po kolej:Mam windows xp home edition sp2.Miałem już framework 2.0, ale scandisc skasował biblioteke "mscoree.dll".Błąd, który mi wyskoczył: "Error 2501. Nie można zainstalować zestawu 'C:\WINDOWS\Microsoft.NET\Framework\v2.0.505727\Microsoft_VsaVb.dll' z powodu błędu systemowego: System nie może odnaleźć określonej ścieżki."Problem nieaktualny. Poradziłem sobie. Jak ktos ma z tym problem to na maila: tktk1@o2.pl chętnie pomoge :D

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.