x-kom hosting

Problem Z Obrazem W Filmach

maksymilian_rz
utworzono
utworzono

Mam problem z obrazem w filmach. Zauważyłem go kiedy oglądałem ten sam film u mnie i u kolegi. Oglądany film jeżeli mu się dokładniej przyjrzeć jest złożony z takich kwadracików (nie pixeli). Nie wiem co się dzieje. Mam najnowsze sterowniki do karty graficznej (radeon x600), kodeki k-lite codec pack, karta graficzna dobrze włożona do slotu.

Proszę o pomoc...

vocativus
komentarz
komentarz

kwadraciki?? pewnie chodzi o to że jak sie poruszają obiekty to widać takie większe czasem mniejsze...

to nie jest problem sprzętu a samego materiału wideo. Został poddany stratnej kompresji (np divx) i to jest normalne. A że u Ciebie są widoczne to znaczy że masz obraz lepszy niż u kolegi. Jeśli to takie denerwujące to ustaw kontrast i jasność na monitorze inaczej. Kwadraciki dalej będą tylko nie bedą takie widoczne.

maksymilian_rz
komentarz
komentarz

Niekoniecznie jak się poruszają... Jak zatrzymuje film to cały obraz jest zrobiony z tych kwadracików. Czym można zrobić screen z filmu? To zamieszczę go tu.

Marooooo
komentarz
komentarz

Naciśnij poprostu przycisk na klawiaturze "Print Screen"

a potem otwórz Painta i go wklej

PS. Wydaje mi się że problem jest z Codekami.

maksymilian_rz
komentarz
komentarz

Nie da się zrobić printscreena na filmach...

Myślę, że to nie wina codecow, bo kolega ma takie same i ma ładniejszą jakość filmów...

mat159
komentarz
komentarz

Screena mozesz zrobic programem MovieSnapshot http://www.cd2html.de/download.en.html (na dole strony)

maksymilian_rz
komentarz
komentarz

http://img2.freeimagehosting.net/image.php?483c005abd.jpg chodzi o takie kwadraciki jak są np. na twarzy kolesia z prawej.Pomozcie :)Prosze...

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.