x-kom hosting

[Rozwiazany]Jak Wejsc Do Biosu Na Mojej Płycie Głównej? :p

sim60
utworzono
utworzono

siemka, chcę wejść na starym kompie do BIOSu. Teraz pytanko jak to zrobić? Jak wejść do BIOSu na tej płycie głównej?

Nazwa płyty głównej ASRock 775Dual-VSTA

Podczas uruchamiania się systemu wciskam delete i nic. :)

Chciałbym, abyście powiedzieli jak mam podkręcić procek na tej mojej płycie głównej :):)

I ile mógłbym podkręcić mój procesor ??

Typ procesora Intel Celeron D 336, 2800 MHz (21 x 133) ?? Nie kręciłem jeszcze a mam temperature procesora 33-34 stopni płyta głowna 30 stopni sprawdzałem temperature przez Everest, jak sprawdzić jaki mam zasilacz ? da się przez Everest ?

vocativus
komentarz
komentarz

na AsRocku trza F2 wcisnąć. Jak sie komp uruchamia to pojawia się wykrywanie urządzeń i ciut wyżej pisze np: enter setup: F2. boot menu: F11, boot from network: F9 itp.

Jeśli chodzi o podkręcanie to zwiększasz FSB (tylko nie przesadź), uruchamiasz superpi lub prime i testujesz stabilność i temperatury. Już było pełno takich tematów - poczytaj.

kwachu1992
komentarz
komentarz
jak sprawdzić jaki mam zasilacz ? da się przez Everest ?

nie da się. musisz odkręcić obudowę i przeczytać :) a przed kreceniem zalecam sprawdzić jaki masz zasilacz.

sim60
komentarz
komentarz

ok działa moge wejsc w BIOS :) tylko przeczytam jak teraz robić OC:P bo wszedłem i tam w CPU configuration bylo Auto, i chcialem zmienić tylko nei wiem na co bo mozna bylo wybrać dwie rzeczy:P

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.