x-kom hosting

Płyta Główna Z Procesorem Do Domowego Studia Nagrań

kalaha
utworzono
utworzono

Witam!!! Jestem muzykiem i mam blade pojęcie o komputerach. Chcę złóżyć sobie komputer na bazie którego zbudował bym domowe studio nagrań. Osoby które mają rozeznanie w tym temacie chciałbym prosić o pomoc.Do tej pory miałem starego IBM-a 800Mhz i uczyłem się podstaw na ejay-ach. Teraz kupiłem obudowę Take-me swift i trzeba do niej włorzyc jakąś płytę głowną .Mam na oku PENTIUM E2180+ASUS P5PL2 DDR+2GB/667. Jednak niewiem czy procesor nie jest zbyt wolny? Płyta powinna obsługiwać takie programy jak CUBASESX3,DIGITAL PERFORMER4,6,LOGIC PRO7.2, PROTOOLS M-POWERED LUB SONAR 5. Jeśli ktoś czuje się kompetentny lub ma takie studio byłbym wdzięczny za pomoc. GG 624454Płyta główna z procesorem do domowego studia nagrań

  • 3 tygodnie później...

ugresia
komentarz
komentarz

Ten procesor powinien wystarczyć, ale radzę kupić sobie też kartę audio taką lepszą

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.