x-kom hosting

Ga8pe800 A 1gb Ramu

ostek
utworzono
utworzono

witam.otóz mam taki problem .miałem 256 ddry kingstona i postanowilem dokupic 1 gb(infineon)moja plyta to gigabyte ga8pe800..problem polega na tym ze komp nie wykrywa nowej pamięci ani w połączeniu z 256 ani osobno.zaktualizowałem bios,wyciagałem bateryjke, wkładałem w rózne sloty i nic:(moze cos trzeba w biosie ustawic przestawic?jestem kompletnie zielony i zdesperowany , jestem juz zmeczony przeglądaniem forów i czytaniem ciągle tego samego.prosze o pomoc i pozdrawiam.zainstalowałem program everest i tam mi wykrywa tego infineona w zakladce spd albo przetaktowanie.<bezradny>czekam na opinie znających sie na tym

Lisu_09
komentarz
komentarz

Może to pamięć jest wadliwa, jeśli masz możliwość to spróbuj ją podpiąć do innego kompa. Masz na nią gwarancję??

ostek
komentarz
komentarz

no niemam mozliwosci sprawdzenia.dokładna specyfikacja tego infineona to * producent: INFINEON * pojemnosc pamieci: 1GB * rodzaj pamieci: DDR DIMM * standard: DDR PC2700 * czestotliwosc pracy: 333 MHz * opoznienie (CL- Cycle Latency): 2.5 * obsluga ECC (Error Correction Code): tak * rejestrowanie (Registered): tak a mojej plyty:http://www.gigabyte.pl/products/mb/specs/ga-8pe800.htmlco zrobic z tym fantem?czemu everest ją wykrywa czy mozna cos zaradzic?widze ze sam musiałem sobie poradzic z tym problemem.ta pamięc ECC-R.przeznaczona do płyt serwerowych czyli nic mi nie da żadne kombinowanie:(

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.