x-kom hosting

[Rozwiazany]Szczerze O Trzech Notebookach:

Jałki
utworzono
utworzono

Już zaniedługo planuje zakup mojego pierwszego w życiu notbooka :rolleyes: W związku z tym, chciałbym jak najwięcej uzyskać informacji na temat wybranych przeze mnie produktów. Zastanawiam się nad trzema sprzęcikami:

1.***TOSHIBA Satellite A200-1M4 T2130 1GB 120GB 15'' DVD-SM VHP***

2.***FUJITSU Amilo Li1818***

3.***ACER Aspire 5720***

Moje oczekiwania odnośnie sprzętu:

- komfortowa praca w MS Office

- wzmożone użytownie internetu (zazwyczaj przeglądanie stronek, bez dodatkowych videoclipów itp.)

- wygoda podczas oglądania filmów DVIX, DVD oraz słuchania muzyki MP3

- stabilność systemu

- możliwość gry w "FOOTBALL MANAGER 2007, COUNTER STRIKE" :unsure: :unsure: :unsure:

- połączenie internetowe z komputera stacjonarnego

Moje obawy odnośnie sprzętu:

- system VISTA HOME PREMIUM/BASIC !!!!!!! (możliwa jego chwiejna stabilność oraz wysokie wymagania, problem z przeinstalowaniem na XP-ka :blink: laik :blink: )

- możliwość zlewanie się obrazu podczas gry np: NEED FOR SPEED: CARBON, PES 6

- możliwość szybkiego wyładowywania się baterii

JAKI WIĘC SPRZĘCIK WYBRAĆ???? PROSZĘ O POMOC!!!!

Gość
komentarz
komentarz

Z tych trzech od razu dwa ostatnie bym odrzucił! Najlepiej będzie jak napiszesz ile masz na to kasy.

arcix
komentarz
komentarz

Z tych trzech najbardziej przekonuje mnie ten pierwszy.

Jałki
komentarz
komentarz

Konkretnie to 3000zł....

Jako, że jednak będę kupował go w systemie ratalnym, myślę że ok. 3500zł może udało by mi się wycisnąć.

Czekam więc na propozycje, jednocześnie proszę o krótkie komentarze odnośnie tych trzech przedstawionych przeze mnie sprzęcików!

Gość
komentarz
komentarz

Krótkie komentarze otrzymałeś. FS i Acer to kiepskie firmy!

Jałki
komentarz
komentarz

W takim razie została TOSHIBKA ^_^^_^^_^ Na pierwszy rzut oka całkiem przyzwoicie wygląda. Jednakże czy ktoś mógłby mi udzielić odpowiedzi odnośnie moich oczekiwań i obaw konkretie teraz już do tego sprzętu?

Kurzun
komentarz
komentarz

Zdecydowanie lepsza inwestycje niż te, które podałeś Ty. Acer i Fujitsu raczej jakość śmiech na sali a laptop Tazmana naprawdę dobry.

Jałki
komentarz
komentarz

Za wszystkie dotychczasowe rady dziękuję i chyba jutro podejmę decyzję, jaki, gdzie i za ile.

Zastanawia mnie jednak fakt, dlaczego nikt nie napisał nic o tym pierwszym notbook-u TOSHIBA.

Czyżby też nie sprostał moim wymaganiom?

Przemek
komentarz
komentarz
ASUS A6F-AP145H

http://www.nokaut.pl/laptopy/notebook-asus-a6f-ap145h.html

ten będzie najbardziej opłacalny

O ile sie nie myle to jest Kadlubek a ten nie ma zadnego polotu z Toshiba.

Moje oczekiwania odnośnie sprzętu:

- komfortowa praca w MS Office

- wzmożone użytownie internetu (zazwyczaj przeglądanie stronek, bez dodatkowych videoclipów itp.)

- wygoda podczas oglądania filmów DVIX, DVD oraz słuchania muzyki MP3

- stabilność systemu

- możliwość gry w "FOOTBALL MANAGER 2007, COUNTER STRIKE" unsure.gif unsure.gif unsure.gif

- połączenie internetowe z komputera stacjonarnego

Te oczekiwania powinny byc spelnione.

- system VISTA HOME PREMIUM/BASIC !!!!!!! (możliwa jego chwiejna stabilność oraz wysokie wymagania, problem z przeinstalowaniem na XP-ka blink.gif laik blink.gif )

Vista jest w chwili obecnej tak stabilna jak XP jednak nie wszystkie starsze gry moga dzialac.

Nie bedzie zadnego problemu z przeinstalowaniem systemu na XP.

- możliwość zlewanie się obrazu podczas gry np: NEED FOR SPEED: CARBON, PES 6

O ile bedziesz mogl w ogole uruchomic te gry.

Grafika jaka jest w tej Toshibie jest zintegrowana i przystosowana jest do zadan biurowych a nie do wyswietlania zaawansowanej grafiki.

- możliwość szybkiego wyładowywania się baterii

Rozladowanie baterii zalezy od tego jakich programow bedzie uzywal oraz jakie ustawienia ACPI wybierzesz.

Jałki
komentarz
komentarz
O ile bedziesz mogl w ogole uruchomic te gry.

Grafika jaka jest w tej Toshibie jest zintegrowana i przystosowana jest do zadan biurowych a nie do wyswietlania zaawansowanej grafiki.

Uuu, a miałem choć przez chwilę cichą nadzieje :rolleyes::rolleyes::rolleyes:

Najważniejsze jednak, by internet i Office śmiagało na nim jak należy!!!

Jałki
komentarz
komentarz

A mam jeszcze takie małe pytanko. Czy w ogóle idzie zainstalować nową kartę graficzną do tego notbooka? Czy to w ogóle jest nie wykonalne? Pytam, bo niestety jak na razie z laptowów jestem jeszcze zielony...Obym się tylko nie przejechał na tej ToShiBie, bo jakoś dziwnie się uparłem na nią. Przeglądając jeszcze pare sprzecików w necie natrafiłem na takie cuś: Czy ktoś ma jakieś doświadczenie z tym sprzętem?

Przemek
komentarz
komentarz
A mam jeszcze takie małe pytanko. Czy w ogóle idzie zainstalować nową kartę graficzną do tego notbooka? Czy to w ogóle jest nie wykonalne?

Niestety nie ma takiej mozliwosci.

Obym się tylko nie przejechał na tej ToShiBie, bo jakoś dziwnie się uparłem na nią.

Nie przejedziesz sie.

Sprzet dobrej jakosci.

Czy ktoś ma jakieś doświadczenie z tym sprzętem?

Lapek podany wyzej jest o wiele lepszy.

W jednym podanym przez Ciebie jest nawet stary Celeron ;)

Jałki
komentarz
komentarz

Już zdecydowałem :):):) Jutro kupuje TOSHIBA SAT A200-1GH

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.