x-kom hosting

Ram...cos Sie....zepsuło....

Gość
utworzono
utworzono

Otoz moj kumpul dzisiaj kupił 512 ram good ram pc-3200 cl 3 za 86zł

i poprosił mnie zebym mu je zainstalował do kompa...no wiec zgodziłem sie i po szkole poszłem do niego.Miał juz 256 ramu firmy jakies moło znanej tez 3200pc płyte głowna miał jakas stara MSI z złanczem AGP pentium 4...i 2 wejcia na ram no wiec ze jestem czuły na to co kupuje to spr.tą pamiec wkladajac ja pierwsza(512) i wszystko bylo wporzo komp sie włanczyl i wszystko grało...no wiec włozyłem 256 jego starego ramu...i włanczyłem i nagle przy wczytaniu windowsa pokazał sie niebieski ekran z napisem ze cos tam z nowym sprzetem...to sie troche wku**** no wiec wyjełem ta 512 i zostało 256 ale ten sam bład był...i tak samo jak zostawiłem 512...no wiec pomysłałem ze cos sie z ramem stało to go wziełem do siebie i wszystko grało...bez problemu...to wziełęm swoj ram do niego i tam sprawdziłismy i tez sie nie włanczyło...dlaczego??tu jest własnie moje pytanie...co moze byc powodem?cos z płyta sie stało? czekam na odp...

Gość
komentarz
komentarz

zrobiłem to przed włozeniem pamieci...(wyczysciłem)to jak przeinstalowac windowsa?bendzie sie oplacac dac do serwisu?

Gość
komentarz
komentarz

Jeżeli czyściłeś tylko pamięć przed włożeniem, to styki w slotach ram na płycie nie są wyczyszczone.

Gość
komentarz
komentarz

wyczysciłem te zloty ramu ;)a to nic sie nie stanie jak sie spirytusem wezmie?

Gość
komentarz
komentarz

nie bo spirytus wyparuje

zrob tak

wez wacik, na wacik troche spirutysu i przeczysc styki, wloz do slotu RAM i wyjmij i od nowa i wtedy bedziesz mial wszystko czyste.

po zrobieniu tego na wszelki wypadek troche odczekaj

Gość
komentarz
komentarz

czytałem na innym forum doradzili zeby zworke biosa wyjac i włozyc to tak zrobiłem ale wczesniej to tak samo było ;/ i zeby timemingi zmienic, moze to cos dac?

Gość
komentarz
komentarz

ano masz racje

sorry napisalem co wiedzialem

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.