x-kom hosting

Problem ze slotem

Mateusyk
komentarz
komentarz

Tak.. robiłem w ten sposób i nic;/. Wznawiam temat bo ja sobie nie odpuszcze!! Załatwiłem jeszcze 2 kości firmy elixir takie same ja ta jedna co już ją miałem czyli cl 3,400Hz podłączyłem i nic... dalej to samo co we wcześniejszych prubach ;/

Gość
komentarz
komentarz

To możesz mieć walniętą płytę.

Mateusyk
komentarz
komentarz

noo ale jak?.. ktoś jesczz episał że jakbym teraz dal w czarny slot 1 gb to mogło by działać ... dodam że sprawdzałem każdy slot wymieniająć te kości... za pierwszym razem zaciął się na ładowaniu windowsa a puźniej już zatrzymuje sie na test memory ;/

Gość
komentarz
komentarz

Może by działało to z 1GB w czarnym slocie (ja to pisałem ;) ) ale nie dam Ci 100% pewności a DDR 1GB sporo kosztuje.

Mateusyk
komentarz
komentarz

[url="http://allegro.pl/elixir-ram-ddr-1gb-pc-3200-dimm-gratis-od-1-pln-i1450669573.html"]COŚ TAKIEGO?[/url]

Gość
komentarz
komentarz

Coś takiego. Cena dojdzie do 50zł minimum. Żadnej gwarancji nie daję.

Mateusyk
komentarz
komentarz

Nooo ok. Dziękuje za pomoc! Temat prawdopodobnie jeszcze odświeże.. bo nie dam za wygraną xD :)
POZDRAWAIAM

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.