x-kom hosting

Help - Pamiec

mczud
utworzono
utworzono

Mam problem. Gdy chce sprawdzic stabilnosc systemu Orthosem i prime95, pokazuje sie blad, przerywa test po jakichs 2 minutach. Mam 4 kosci Geil 800Mhz 512MB kazda. Wszystkie sa identyczne. Co ciekawe teraz... jesli jedna para jest testowana tymi programami, dziala bez zarzutu. Druga, samodzielnie - tez pieknie gra. Ale gdy sa wszystkie razem, wyskakuje blad. Pomocy? Bo nawet nie wiem ktory zestaw oddac do reklamacji (o ile ktorys jest uszkodzony). Z gory dzieki za pomoc

dar55
komentarz
komentarz

posprawdzaj kości memtest'em , ale to może być równie dobrze wina płyty (chociaż powinna obsługiwać 4 ramy)

mczud
komentarz
komentarz

po calym dniu walki... pamieci sa najwyrazniej uszkodzone. bede musial je oddac. teraz chodze na 1GB (jedna para 2x512) i dziala jak nalezy. ale jeszcze bede probowal z tymi starymi... zobaczymy. jak przetestuje memtestem dam znac. wiem tyle, ze w orthosie 10 sekund wytrzymywaly (jedna stara parka chodzi 12 godzin).

dzieki za ten tip z memtestem, wiem teraz ktora kosc jest uszkodzona. plusik

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.