x-kom hosting

Jak podłączyć 2 pary głośników do jednego komputera

MateuszManchester
utworzono
utworzono (edytowane)

Witam. Posiadam 2 pary głośników 2.1. Chciałbym je podłączyć do komputera, aby wszystkie 4 grały razem. Płyta główna: ASUS M4A78. W załączniku jest screen z panelu sterownika dźwięku.
Może napisałem to w trochę nie zrozumiały sposób. jak coś to piszcie

Morango
komentarz
komentarz

Na zintegrowanej karcie nie jest możliwe podłączenie 2 par głośników - chodzi mi do osobnych slotów , potrzebna jest do tego 2 kanałowa lecz i tak nie wiem czy wszystkie by zagrały .. Możesz spróbować kupić rozgałęźnik mini jack na 2 mini jacki i podpiąć 2 pod 1 ;] jeżeli nie zrozumiałeś to wytłumaczę to prościej .. Podpinasz rozgałęźnik pod kartę i z 1 robią się 2 sloty i pod te 2 podpinasz 2 pary głośników .

Czy chcesz to podpiąć pod Laptop ?? jaki system może max obsłużyć karta ?

djmakus
komentarz
komentarz

kupujesz takie coś za 5zł i tyle
[img]http://sklep.madtech.pl/product/image/8474/0b6222401fe0c81476befa93e6bbfe29.jpg[/img]

cubeaim
komentarz
komentarz

Albo za 10zł takie coś http://allegro.pl/adapter-jack-3-5-st-1-wtyk-2-gniazdo-digital-i1409294200.html

MateuszManchester
komentarz
komentarz

aha. ok. dziękuje za pomoc.
temat da zamknięcia.

Morango
komentarz
komentarz

a jeżeli karta (może z laptopa) obsługuje system max 2.0 ?? Podaj dokładny model płyty głównej albo laptopa !!

Sam mówi że ma 2 głośniki 2.1 a na screenie ustawione stereo ..

MateuszManchester
komentarz
komentarz (edytowane)

model płyty głównej w komputerze to ASUS M4A78 i nic więcej.
a z tyłu mam takie wejścia:
i jak widać ma podłączone tylko 1 parę głośników. drugie głośniki podłączałem do czarnego wejścia i nic, dźwięk szedł tylko z zielonego wyjścia. nie wiem może trzeba coś ustawić w sterowniku. nie znam się

cubeaim
komentarz
komentarz

Nic nie zrobisz, musisz mieć przejsciówke...

MateuszManchester
komentarz
komentarz

no to ok. rozumiem.
dziękuje.

Morango
komentarz
komentarz

Dobra , teraz wiem że karta obsłuży 5.1 ...

MateuszManchester
komentarz
komentarz

czy przejściówka mi zostaje.
dziękuje wszystkim za odpowiedzi.
Problem jest rozwiązany

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.