x-kom hosting

Pamięć Ram Pod Asrock

Mateo9115
utworzono
utworzono

witajcie na forum. jestem tu nowy :)

posiadam płytę asrock K7VT4A+ Pro i pamięć 512 MB PC3200. i chce dołozyc jeszcze 1 gb. niestety nie wiem co wybrac, zeby pasowało to płyty gł. i pamięci.

proszę o pomoc!

w grę wchodzą tylko oferty allegro.

dzięki

Kurzun
komentarz
komentarz

Byle nie Goodram. Nie bierz tego co podał Ja. Lepiej kup ram Geila bądź ocz ze wskazaniem na ten drugi.

Mateo9115
komentarz
komentarz

nie wiem czy to prawda, ale płyta obsługuje jedną kość 400 MHz i drugą 333MHz czy to prawda??

Gość
komentarz
komentarz

Oj nie przesadzaj mam 1 GB Goodram i jakoś mnie nie zabiło, komputer nie spłonął itp.

Poco dużo inwestować w DDR1? - te pamięci nie są już rozwojowe...

Kurzun
komentarz
komentarz

Po co kupić porsche jak można jeździć maluchem i się nie zabić ? Po to żeby mieć coś co jest dobre a nie liczyć na szczęście, że się nie popsuje. Ja stawiam na jakość.

Gość
komentarz
komentarz

Mateo jaki masz procesor?

Mateo9115
komentarz
komentarz

sempron 2200 + 1.50 GHz

edit. prosze o pomoc :unsure: to b wazne

Gość
komentarz
komentarz

Więc nie ma znaczenia czy to będą pamięci 400MHz czy 333MHz i tak będą pracowały na szynie 166x2 czyli 333MHz. Możesz kupić kingstony 400MHz i będzie ok. Płyta nie obsługuje trybu Dual więc możesz bez problemu mieć jedną kość 512Mb, a drugą 1Gb.

Mateo9115
komentarz
komentarz

dzięki, no więc wybiore to co mi polecasz. dzięki za pomoc

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.