x-kom hosting

Monitor Samsung 19" Panorama

mohao
utworzono
utworzono

mam samsunga panoramę 19' ale niektóre gierki nie mają w opcjach rozdzielczości panoramicznych - czy jest jakiś sposób żeby monitor "kwadratowe" rozdziałki wyświetlał po środku ekranu np z czarnymi paskami po bokach? nie rozciągając ani nie przesuwając obrazu? może jakiśsmieszny programik czy coś w tym stylu?

mikrus
komentarz
komentarz

a w samym monitorze czasami nie ma takiej opcji żeby wyświetlał piksel w piksel tak jak gra???

Kurzun
komentarz
komentarz

Jak odpalisz grę to na monitorze wciśnij auto/set lub coś takiego. Monitor sam ustawi się pod obraz.

Gość
komentarz
komentarz

Ale zdaje mi się, że obraz zawsze będzie wyskalowany i rozciągnięty. To jest jedna z wad monitorów LCD.

mikrus
komentarz
komentarz

gdzieś mi się obiło o uszy że można ustawić panoramę tak aby wyświetlała obrać w danej rozdzielczości bez rozciągania. trzeba pokombinować w menu monitora

mohao
komentarz
komentarz

menu monitora przesuzkałem chyba do od podszewki - spróbuję jeszcze raz :) ale na szczęście to tylk ogierki - przy aplikacja wielookienkowych tak zwanych ;) typu macromedia czy photoshop monitor panorama niezastąpiony :) dzięki, pozdr

Przemek
komentarz
komentarz

No niestety.

Tak jest i jak narazie bedzie ze starszymi gierkami ktore nie sa przystosowane do rozdzielczosci Wide.

mohao
komentarz
komentarz

ha! ustawiłem autoset zrobił się nieco kwadratowy obraz przesunięty w lewo poza widoczny obszar :) przesunąłem go w prawo. gucio. kliknąłem na LOAD GAME i po wczytaniu następnego obrazka obraz znowu był rozciągnięty :D hahahahahahha. jakoś przeżyję głupkowate gierki ze spłaszczonymi ryjkami :) monitor i tak jest kul. pozdro i wielkie dzięki za pomoc.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.