x-kom hosting

Programy Się Nie Instalują

kazekgitman
utworzono
utworzono

witam. mam następujący problem. zainstalowałem windowsa 98, wszystko ładnie pięknie działało. Wgrałem dzisiaj jedną grę i dalej wszystko ekstra było. Później próbowałem wgrać kolejnych kilka!! i na każdej z około 10 różnych płyt instalacja zatrzymuje się na około 80-90% pojawia się czarny ekran i komputer się wyłącza. Nie wiem co dalej robić. Pomocy:(. MOże mieć na to wpływ że instaluję wszystko na partycję systemową która ma 40 GB??

SlawekW
komentarz
komentarz

heh dziwne ;/ może coś te płyty są nie tak? może ma zbyt dużą temperature procek i sie wyłąncza? jeśli niedawno zainstalowałeś windka to nic chyba nie stracisz formatując jeszcze raz i zainstaluj ponownie xD nie ma to jak format hehehe

kazekgitman
komentarz
komentarz

ale płyty są w porządku bo próbowałem na innym kompie i wszystko jest okej, tylko tam coś świruje. A jakby to temperatura procka była to po ponownym włączeniu temp też by była za wysoka?? bo jest koło 35 stopni

  • 2 tygodnie później...
dudeck
komentarz
komentarz

No to może masz, jak mój sąsiad, zwalony napęd ... Spróbuj go gdzieś przetestować...

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.