x-kom hosting

Podkręcanie Kompa...

marcepan25
utworzono
utworzono

Witam...

Mam kilka pytanek...

1.Ile można podkręcić Athlona (XP) 1700+ ( to jest około1,4Ghz)?

2.Czy można podkręcić kartę graficzną GeForce FX5500? I czy efekty będą zauważalne?

3.Czy jeżeli to wszystko podkręcę trzeba będzie zmienić cooler, zasilacz( obecnie siedzi 380W)

4.No i najważniejsze pytania... Czy warto?? I czy części zbyt szybko mi się nie wyexploatują (otóż komputer ma już około 2 latek - jak nie więcej :P )?

modelmaniak6
komentarz
komentarz

Możesz cos tam popróbować. Ja na twoim miejscu kupiłbym nowego kompa za 1500zł już masz fajny sprzęcik.

dar55
komentarz
komentarz

tu masz o procku http://www.overclockers.pl/txt.php?id=xp_oc kiedyś takiego miałem i ładnie się kręcił

Kurzun
komentarz
komentarz

Co do grafiki podkręcić można - jeśli ktoś to lubi bo w przypadku 5500 efekt prawie żaden więc tylko dla przyjemności można to zrobić bo jakiegoś dużego wzrostu wydajności to nie będzie.

marcepan25
komentarz
komentarz

Chciałem sobie kupić komputer stacionarny. Jednak po rozmyśleniu postanowiłem kupić sobie jakiegoś laptopa...

To w moim przypadku najlepsze rozwiązanie...

Komputer który chciałem podkręcić to:

Płyta Główna: Asrock K7NF2-RAID

Procesor: Athlon XP 1700+

Ram: DDR 768Mb (dokupię jeszcze 256Mb i będzie 1Gb :D )

Zasilacz: 380W

Dysk HDD: Segate Barracuda 80Gb

Wyczytałem w instrukcji płyty głównej taki fajny fragmencik:

CPU: Supports Socket A (462 pins) for

AMD Athlon / Athlon XP / Sempron / Duron processor

I teraz pytanko... Który z powyższych procesorów najbardziej opłaca się kupić... Chodzi mi tu o uzyskanie jak najwięcej Ghz ( po podkręceniu)...?

lukasz_13_94
komentarz
komentarz

Ja bym kupił tego: Intel Core 2 Extreme ...........

demarco
komentarz
komentarz

Łukaszku, jeszcze jedno takie coś, a bedą kolejne % !

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.