x-kom hosting

Dlaczego Uważacie Że Goodram Są Złe?

modelmaniak6
utworzono
utworzono

Dlaczego uważacie że GoodRam są złe? Ja je mam i nic się nie dzieje a pozatym mają 2 lata gwarancji a kompa wymienia się mniej więcej co 2 lata.

Bamu
komentarz
komentarz

Nie mam GoodRam - ów osobiście, ale podczas praktyki w pewnym serwisie komputerowym przez miesiąc dostawałem do naprawy prawie codziennie jakiś komputer z podejrzeniem zwalonych ramów oczywiście przeważnie przychodziły GoodRam - y i co sie okazywał zawsze były zepsute i odrazu do wymiany

joshua
komentarz
komentarz

Nie uważam żeby to były złe pamięci, złożyłem mnóstwo kompów z tymi ramami (zarówno DDR jak i DDR2) i nikt przez ten okres czasu jeszcze sie na nie nie skarżył, do wymiany poleciały chyba dwie kości na kilkadziesiąt sprzedanych :). Fakt że nie nadają się za bardzo do OC, ale dla przeciętnego usera IMO są dobrym rozwiązaniem.

...a pozatym mają 2 lata gwarancji...

Mają wieczystą gwarancje.

dar55
komentarz
komentarz
oczywiście przeważnie przychodziły GoodRam - y

bo najwięcej kompów na nich jest składanych :D

też składam kompy na goodramach i chodzą , miałem kiedyś reklamację ramu ale to był Kingston :) tak więc nie ma zasady , a poza tym obowiązuje TERAZ POLSKA

Gość
komentarz
komentarz
Mają wieczystą gwarancje.

Do ich "śmierci" czy firmy je produkującej?

Bamu
komentarz
komentarz

Większość komputerów w Media Markt jest wyposażona właśnie w GoodRamy.

Mój serwis miał podpisaną umowę z Media na naprawę komputerów dlatego przychodziła ich tak duża ilość.

demarco
komentarz
komentarz

Ha, a ja mam goodramy. Wziałem je po promocyjnej cenie i jakoś sie trzymają :D

Ale i tak nigdy nie polecam tych memek, z wyjątkiem wersji PRO

Kurzun
komentarz
komentarz

Fakt może ramy nie psują się codziennie ale z tego co wiem do GoodRam jest jednym z najbardziej awaryjnych. Sam mam tam jakiś ram no name [nie goodram :D] i też nie narzekam. Ale gdybym dziś kupował nie brałbym takiego ramu i nie mimo wszystko nie polecam Goodramu.

Lisu_09
komentarz
komentarz

Ja mam goodramy już ze 2 lata i póki co wszytko OK :D , do OC się nie nadają ale do normalnego użytkowania.... Ja nie narzekam :)

joshua
komentarz
komentarz
Do ich "śmierci" czy firmy je produkującej?

Raczej to pierwsze, jak w większości produktów opatrzonych znaczkiem "Life Time Warranty" ;)

Kamil^
komentarz
komentarz

W sklepach jest np wiecej reklamacji na Goodramy niz na Kingstony bo ludzie przy skladaniu kompa biora goodramy wiec jest ich wiecej sprzedawany wiec sa tez i reklamacje.Tak samo z plytami gl. Facet mowi ze nie ma reklamacji na AsRocki ale malo ich sprzedaje a ma wiecej reklamacji na Gigabyta bo ma wiekszy naklad i wieksza sprzedaż..

ogolnie ja tez mam Godramy w Dualu i Sa bardzo dobre to pracy na kompie tylko do O/C sie nie nadaja

demarco
komentarz
komentarz

Ludzie lecą na cenę. Ze mną nie było inaczej.

Np. kiedy kupowałem ramy, 512MB goodramów kosztowało 200zł (najmniej), Kingstony nie były prawie w ogóle dostępne, a patrioty czy OCZ kosztowały przeszło 300zł ZA 512MB :)

Kurzun
komentarz
komentarz

Dokładnie głównym czynnikiem dlaczego ludzie je kupują jest cena.

Przemek
komentarz
komentarz
Dokładnie głównym czynnikiem dlaczego ludzie je kupują jest cena.

A pozniej niestety sa problemy z serwisem czy stabilnoscia kompa i tematy w stylu dlaczego mi sie resetuje komp.

  • 4 tygodnie później...
sim60
komentarz
komentarz

a ja w starym kompie mam goodram ddr i są świetne :)

Kurzun
komentarz
komentarz

No niby Goodramy wygrały test w 'Nexcie'.

kwachu1992
komentarz
komentarz

tak, goodramy są wg. mnie jedną z najbardziej awaryjną firmą, ostatnio (2 tyg. temu) posypały mi się goodramy w moim drugim kompie, cóż mogłem się tego spodziewać.

druga sprawa to taka, że się wogóle do podkręcania nie nadają.

FrogsterPL
komentarz
komentarz

Ja miałem moduł GoodRAM DDR400, ale okazał się wadliwy. "Na szczęście", bo zmieniłem na GeILa xD Tyle tylko, że 1 moduł GeILa też był wadliwy xD Ale już mam 2 sprawne ;)

A taki zwykły, standardowy GeIL potrafi chodzić przy CL2.5 przy 470 MHz :D Wiem, sprawdzałem xD

Kamilosław
komentarz
komentarz

ja uważam ze są dobre :) Sam mam Goodramy i spisują sie dobrze

tazman
komentarz
komentarz

Zależy które Goodramy ?

jeśli mówimy o Goodram pc2 8900 to przyznaje że mają niezłe parametry , aczkolwiek opóźnienia rzędu cl 5 ich nie wyróżniają.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.