x-kom hosting

Problem Z Pamięcia Ram

Haxor
utworzono
utworzono

Siemka.

Mam taki problem, gdy kupiłem komputer to w środku było 256 RAM, ostatnio kupiłem sobie 512 i gdy włożyłem je to komputer mi sie wyłącza gdy na przykład słucham muzy przez neta itp.

Denerwuje mnie to już i sie chciałem was poradzić. Może coś robie źle albo już sam nie wiem :angry:

Proszę pomóżcie mi.

mikrus
komentarz
komentarz

a jak wyjmiesz kość to dobrze chodzi??

sprawdź ram tym:

http://www.programosy.pl/program,memtest.html

Haxor
komentarz
komentarz

Tak jak te 512 wyjmę to chodzi normalnie.

mikrus
komentarz
komentarz

może to być wina samej kości.

A spróbuj jeszcze zastąpić 256 tym 512 i napisz co się dzieje (chodzi żebyś wpiął 512 w inny slot niż była do tej pory)

Haxor
komentarz
komentarz

No sprawdzałem wszystko chodzi normalnie :blink:

To czyli te dwie kości nie mogą być razem czy po prostu ta 512 musiała być pierwsza a potem 256?

mikrus
komentarz
komentarz

chodzi normalnie tzn?? sama kość 512?? czy zamieniłeś je miejscami i działa??

Jeżeli sama kość 512 działa tam gdzie było wcześniej 256 to może być coś ze slotem.

Haxor
komentarz
komentarz

Ta mam na razie tylko 512

Ale wyczytałem na innym forum, że Ramy muszą być układane kolejno czyli od największego do najmniejszego od lewej strony może w tym tkwił problem. Plus dla ciebie za pomoc.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.