x-kom hosting

Jaką Kupić Płyte Główną?

arczi127
utworzono
utworzono

Jaką kupić płyte główną do 300 zł w porywach do 350 zł?

Zakupiłem dzisiaj Core 2 Duo E4300 i szukam odpowiedniej mobo. Będę chcial podkręcać, tak aby chodził na 3GHz. Zastanawiałem się nad EVGA nVidia 650i Ultra, albo nad jakimś ASUSem.

Wiem że na tym forum jest dużo znających się ludzi, więc mi coś dobrego poradźcie.

Pozdro

demarco
komentarz
komentarz

Polecam Asus P5B

falcon1984
komentarz
komentarz

Jeśli chcesz podkręcić do 3GHz C2D E4300 to najlepszym wyborem jest EVGA 650i Ultra (patrz na mój podpis :P )

Asus P5B też może być ale moim zdanie EVGA jest lepsza (np. 6-fazowe zasilanie procka, nieco lepsza wydajność w testach, możliwość niezależnego podkręcania procesora i pamięci)

Cena obydwu to 340zł :)

Koniecznie musisz zakupić do tego chłodzenie np. AC Freezer 7 PRO lub coś droższego od Scythe

endriu19
komentarz
komentarz

ja mam i polecam p5n-e sli i też mam do niej e4300, ale narazie nie kręce go bo gry i tak mi zajebiście chodzą :)

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.