x-kom hosting

Philips Sa6015-problem

korsi
utworzono
utworzono

Mam problem z tym oto odtwarzaczem ponieważ gdy podłączam go do USB to pomimo, iz jest charakterystyczny dźwięk to nie pokazuje mi go w moim komputerze jako dysku wymiennego. Firmware chciałem zainstalować ale dopóki mi go nie wykryje to nic nie mogę zrobić. Zainstalowałem do niego sterowniki i program który miał go obsługiwać, ale na nic to.Ktoś może coś poradzić??Mam Windows XP/sp2

mikrus
komentarz
komentarz

a próbowałeś pod inny wtyk??

korsi
komentarz
komentarz

Tak użyłem chyba 3 portów oraz zmieniłem kabel, próbowałem także na innym komputerze, ale z tym samym systemem operacyjnym. Nie mam pomysłu żadnego co należało by zrobić.

mikrus
komentarz
komentarz

sterowniki do niego instalowałeś od razu?? czy najpierw podłączałeś i nie wykrywało??

Wywal wszystko co dostałeś do tego odtwarzacz.

korsi
komentarz
komentarz

Na jednym kompie instalowalem chyba od razu a na drugim to podlaczylem tylko pod usb i win sam zainstalowal mi sterowniki. Ale pozniej bylo cos ze sprzet nie dziala prawidlowo czy tez niezostal prawidlowo zainstalowany.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.